РІВНЕНЩИНА

Недобросовісному рівненському забудовнику «DBN» скасували містобудівні умови – документ

19.08.2017, 11:22      Анна Калаур, «Четверта влада»      Переглядів: 8355

«Четверта влада» отримала документи, які підтверджують, що ДАБІ знайшло порушення на всіх будівництвах компанії «DBN». Фото зі сторінки «DBN» у Фейсбуці

17 серпня «Четверта влада», з посиланням на начальника Держархібудінспекції Ігоря Мічуду, повідомляла про скасування містобудівних умов відомій у Рівному будівельній компанії «DBN». Представник забудовника називав інформацію чутками. На запит «Четверта влада» отримала документи, які підтверджують скасування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Керівник ДАБІ каже, що недобросовісному рівненському забудовнику скасували містобудівні умови»

«Четверта влада» звернулася із запитом до обласного ДАБІ. У відповіді сказано, що ДАБІ перевіряло містобудівні умови та обмеження забудови земельних ділянок за адресами Сковороди, 4; Небесної сотні, 66; Соборна, 289 і Соборна, 285. Там розташовані житлові комплекси «Шоколад»«Ріверсайд»«Erste «Haus» та «Флагман»

Що повідомило ДАБІ

ДАБІ повідомляє, що містобудівні умови та обмеження будівництв  видані з порушенням законодавства у сфері містобудівної діяльності. Усі вони були скасовані. 

• Соборна, 285 (ЖК «Шоколад») – скасовані 30 березня 2016 року. 

• Будівництво по вул. Григорія Сковороди, 3 («Erste «Haus») – скасовано 31 травня 2017-го року. 

• Будівництво на вул.Соборна, 289 (ЖК «Флагман») – скасовано 19 травня 2017-го року.

• Будівництво на вул.Небесної Сотні, 66 (ЖК «Ріверсайд») – скасовано 4 липня  2017 року. 

Відповідь обласного ДАБІ:

У документах про те які саме порушення знайшло дабі по кожному із будівництв.

Нагадаємо, компанія «DBN» є послідовницею «Набережного кварталу», який намагався будувати багатоповерхівку у парку Слави на вулиці Київській.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору