Користуйтесь туалетом акуратно: що написано на стінах та дверях в інфекційному відділенні дитячої лікарні

А татам?
Джерело
Фото порталу «Четверта влада»

Що можна робити, а що – ні, а також про права і обов’язки лікаря та пацієнта (хоча більше лікаря і більше про права) можна дізнатися з написів у інфекційному відділенні №1 Рівненської дитячої міської лікарні.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:  Потреба в лінолеумі, умивальниках та кришці унітаза: побут Рівненської міської дитячої лікарні (фоторепортаж)

Як харчують у міській дитячій лікарні за 2 гривні (фоторепортаж)

Я тато, тому мене це не стосується :)

А ще прохання про благодійність. Цікаво, що ніхто з лікарів не вимагав благодійних внесків. Не знаю чи тому, що в карточці сина було написано, що його тато головний редактор Рівненського агентства журналістських розслідувань, чи тут дійсно не просять персонально – тільки письмово на вхідних дверях.

аке ненав’язливе прохання сподобалось (кілька років тому при прийомі в цю лікарню «попросили»: «У нас практикується благодійний внесок 20 гривень»).

А ось при проходження деяких процедур все ж довелося почути дещо нав’язливі прохання-непрохання. В кабінеті, де роблять кардіограму, дійсно чемно ненав’язливо кажуть всім батькам при виході: «Якщо, можете, то гривню на папір».

А ось в кабінеті фізпроцедур у відділенні (де гріють груди і роблять інгаляцію) прохання не було: «З вас гривня, або купіть бутилочку фізрозчину».

Оскільки фізрозчин коштує десь шість гривень, то, звісно, що всі вибирали гривню. Хоча моїй дружині з найменшим малюком вибору не дали: «фізрозчин, шприц і дві ампули якихось ліків». Вона дала фізрозчин і шприц, які в неї залишались (за ліками треба було ще йти в аптеку) і на ампулах з ліками не наполягали.

Цікаві зауваги пишуть у «Правилах перебування пацієнтів та їх батьків у відділенні та палаті». Частина з них абсурдні. Наприклад заборона сушити одяг на батареях. А де ж його ще сушити зимою?

Кімнати з ванною і бойлером на всі палати не вистачить. А ще – мамі перебувати в марлевій пов’язці. Я ще не бачив мам, які протягом п’яти-семи днів цілодобово перебували в пов’язках біля своїх дітей (якщо її час від часу знімати, то сенсу в ній немає). Звісно, що жодної мами в пов’язці не було. Та й медперсонал так само не «зловживає» пов’язками.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте