Хода у центрі міста, яка викликала суперечки у соцмережі (26 фото)

«Здорова родина – щаслива Україна», «Шлюб – це союз чоловіка і жінки», «Всі разом – за сім'ю», «Тато + мама = майбутнє» – з такими гаслами вийшли рівняни підтримати традиційні сімейні цінності.

20 травня у Рівному відбулася сімейна хода. Учасники акції зібралися біля Покровського собору та попрямували до центральної площі міста. На майдані Незалежності відбувся святковий концерт, також були ігрові зони та розваги для дітей.

«Шлюб – це союз чоловіка і жінки», «Тато + мама = майбутнє», «Папа, мама, дети, дом. Украина – не Содом» – з такими гаслами рівненська хода за сімейні цінності нагадував більше мітинг проти геїв та лесбійок, як і пододали назву заходу багато місцевих ЗМІ.

Рівненська журналістка Інна Білецька у своєму дописі у соцмережі Фейсбук звернула увагу на те, що є багато проблем з насильством, неповноцінними та малозабезпеченими традиційними українськими сім'ями. 

– Я пішла би тим маршем, пішла би з гаслами: 
– не підніми руку на слабшого!
– не бий дружину!
– не застосовуй силу до дитини!
– дружина – не кухарка, допоможи їй, дай їй розвиватись. 
– навчи дитину, що найбільша цінність – це життя. 

– Як це тато, мама, діти, а якщо без тата? Якщо тато загинув на війні? А якщо тато бив, покинув, пішов? А якщо мама померла? То це не сім‘я? Це не родина? – риторично запитує журналістка.

– Пішла би, якби цим маршем зібрали гроші на повноцінний волонтерський моніторинг за сім‘ями, де діти не вміють тримати ложку, де батьки, повернувшись з війни не можуть спати, де потрібні гроші на лікування від алкоголізму. А так це хода за гетеросексуальність. Мені нічого ходити за те, з чим немає проблем, – підсумовує у дописі Інна Білецька.

Під дописом журналістки, який зібрав майже 500 уподобань і сотні коментарів прокоментував і рівненський анестезіолог, батько чотирьох дітей Павло Сільковський.

– Абсолютна більшість із тих, хто були там чи підтримали марш, не б'ють дружин, дітей, слабших, і вважають життя – найбільшою цінністю. І проти того, щоб у системі освіти їхніх дітей вчили, що поняття статі розмите, розуміння добра і зла залежить від їхніх особистих побажань.

І вся суть маршу, наскільки я зрозумів, була показати, скільки є людей з таким баченням. Пройшлися і пішли додому. Центр відкритий, їхати можна, сміття не насмітили, майно не пошкодили. Будь-ласка, коментатори, не ображайте цих людей. Вийдіть завтра з іншими гаслами і покажіть скільки вас за що і проти чого. Які проблеми? – відповідає лікар.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте