Володимир Торбіч - усі публікації

Мікрорепортаж з крісла перукарні під час віялового відключення електрики у Рівному.

До редакції «Четвертої влади» часто звертаються читачі з проханням дізнатися інформацію про зарплати посадовців, про отримані і витрачені не зрозуміло на що гроші, або про отриману гуманіта

Поліцейські забрали у заступника міського голови Костополя Андрія Ткачука позашляховик, бо

Міський голова Здолбунова Владислав Сухляк приховав публічну інформацію від своєї громади, порушивши право на інформацію журналістки «Четвертої влади».

У гуртожитку одного з рівненських навчальних закладів живе приблизно 150 переселенців, які приїхали до Рівного зі своїх міст і сіл через напад росії на Україну.

Прокуратура і міський голова приховують інформацію від платників податків

В одному рівненському парку працювали підприємці, надаючи в прокат дитячі машинки та інші самокати. Одного дня їх поставили перед фактом, що тепер на їхньому місці працюватимуть інші люди.

«Через низьку зарплату кілька місяців поспіль, на грані звільнення багато начальників», – про це

19 червня у Рівному відбувся масовий захід, організований Українською православною церквою московського патріархату. Хоча масові заходи в умовах воєнного стану заборонені.

Презентований як молодий перспективний реформатор Іван Фурлет звільнився за власним бажанням.

Коли працівниця нью-йоркської юридичної фірми Ілона Скала (в українській фейсбук спільноті багатьом відома як авторка дотепних блогів) була нещодавно в Рівному, то розповідала про

Крім бойових дій у гарячих точках, війна точиться і в тилу. В українських містах є як російські агенти, так і мешканці, готові допомагати росії у війні з ідеологічних чи інших міркувань.

Це історія про боротьбу вірян у Корецькій громаді, які ще у 2019-му році перейшли з московського патріархату у Православну церкву України.

Війна росії проти України забрала і продовжує забирати життя багатьох захисників та цивільних.