«Четверта влада» змінить директора і шукає редактора сайту

Редактор (ка) сайту, давай бігом до нас, піца холоне
Джерело
Архів «Четверта влада»

До кінця 2018-го року Агенція журналістських розслідувань «Четверта влада» змінить директора і оголошує пошук редактора інформаційно-аналітичного порталу.

З 2006-го року директором організації і головним редактором Агенції працює Володимир Торбіч. Відколи запустили свій сайт (в січні 2010-го) його головним редактором також є керівник організації.

За 12 років роботи кількість журналістів та інших працівників організації не перевищувала 10-ти. Тому доводилось і доводиться суміщати відразу кілька функцій. Був час, що директор був водночас і прибиральником.

Ми вирішили змінюватися.

До цього підштовхнула тренінгова програма з менеджменту організацій, в якій бере участь «Четверта влада». А також реформа Суспільного мовника.

Ми побачили цілком логічний розподіл функцій менеджера і творчого керівника під час реформи суспільного мовлення  і нам це здається правильним. Ми цього теж давно потребували.

Це розподіл функцій і, водночас, запобіжник від цензури та інших зловживань. А також можливість кожному зосередитись на своїх завданнях.

Є й інший – негативний приклад. У багатьох ЗМІ менеджмент дозволяє собі втручатися в контент і цензурувати що піде в ефір, а що ні. І це неправильно.

Водночас маленька редакція журналістів-розслідувачів не може рівнятися на структури, в яких працює не один десяток людей. Тому ймовірно не вдасться відразу відмовитись від багатозадачності. Але рух в той бік починаємо вже.

Минулого року ми змінили статут, переобрали правління і наглядову раду. Детальніше про це можна прочитати в звіті за 2017-й рік.
Цього року плануємо розділити функції директора і головного редактора, а також знайти редактора сайту.

Директор відповідатиме за адміністративну і фінансово-господарську діяльність організації. Залучатиме фінансування, займатиметься проектним менеджментом.

Головний редактор Агенції відповідатиме за дотримання професійних стандартів у підготовці контенту і безпосередньо керуватиме роботою над журналістськими розслідуваннями.

Редактор порталу «Четверта влада» редагуватиме і плануватиме матеріали в розділі публікації та відповідатиме за комунікацію з блогерами. Окрім того, теж займатиметься підготовкою публікацій.

Вимоги до редактора сайту:

  • підтримувати місію і цінності організації;
  • дотримуватись редакційних правил;
  • мати досвід роботи журналістом і редактором;
  • володіти українською (знання інших мов бажане);
  • вміти спілкуватися з людьми;
  • не бути політично заангажованим;
  • володіти навичками інструментів google (документи, таблиці), Photoshop, основами монтажу відео.
  • бути готовим до постійного навчання, здобуття нових навичок, ненормованої роботи.

Можливість заробітку вдвічі вища ніж в середньому по Рівненщині.

Якщо ви вважаєте, що відповідаєте вимогам і маєте мотивацію –  напишіть нам у повідомлення на сторінку «Четверта влада» у ФБ.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)