«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user Klichuk
голова правління ГО «Рівненський центр «Соціальне партнерство»

Чому програв Юрій Вознюк

«Цікаво) Дуже цікаво, – саме так розпочав свій допис без п'яти хвилин екс-народний депутат України від 153 округу Юрій Вознюк, нарешті коментуючи програшні для себе результати виборів. – Ми були максимально відкриті, йшли до людей, робили, на мою думку, правильні речі. Ми намагались бути АБСОЛЮТНО КОРИСНИМИ.

Те, що зробила НАША КОМАНДА за останні 5 років – точно, не робив ніхто. Я пишаюся тим, що ми змогли реалізувати. Наш округ був на 5-му місці серед 200-т, по усій Україні, щодо залучення ресурсу. Я намагався «стукати» в усі двері! І я цим пишаюсь. Усі заміри показували, що ми перемагаємо...».

Юрій явно не розуміє, чому ж він програв, і, напевне, вважає що виборці його просто «кинули», несправедливо так кинули.

Вознюк справді був активний, справді «вибивав кошти» на округ, справді їздив по селам. Точно зробив більше, ніж його конкурент. Вознюк був один із депутатів, які найбільше голосували за реформаторські закони. Саме за це йому можна щиро подякувати. Але…

Вознюк вибиває кошти на спортивні майданчики, а продає їх фірма «Тіволі ленд» дружини та кума Вознюка.

Вознюк став ініціатором поправки до закону, що зекономила Рінату Ахметова за різними оцінками від 3 до 10 мільярдів і нічого не дала 153-му округу.

Вознюк став співавтором подання до Конституційного суду, за яким скасували норму Кримінального кодексу, яка передбачала можливість покарання чиновників за незаконне збагачення. Після цього НАБУ змушене було закрити десятки проваджень. Десятки покидьків видихнули.

В цивілізованих країнах такі речі ставили б хрест на політичній кар'єрі. В Україні проковтнуть, думав, напевне, Юрій Вознюк, я ж їм на округ майданчики ставлю…

В Україні такі дії політиків це крапля в морі. Але ці каплі перетворилися на струмочок, а потім сотні таких струмочків перетворилися на бурхливу ріку, яка знесла більшість діючих політиків на президентських і парламентських виборах.

Чи знали виборці 153-го округу про усі ці зашквари Юрій Вознюка? Може й ні.

Але їх дістало усе те, що відбувалося в країні. І реформи дістали (на жаль), і корупція та брехня (на щастя). А в інтернеті могли і почитати про темну сторону діяльності свого депутата. Хтось точно прочитав…

Українці вирішили показати політикам середній палець. Вони не погодилися на старий договір – сам беру, і з вами ділюся. З ваших податків щось вам вибиваю, і собі беру…

Після президентських та парламентських виборів багато хто нарікає на український народ, мовляв які дурні, зазомбовані, надивилися телевізора і голосують за клоунів.

Ні, українців настільки дістало, що вони вирішили ризикнути, і проголосувати за коміка і його команду, але проти старого. Я за це українців поважаю.

А гірше точно не буде? Напишу як типовий український політолог, є два шляхи розвитку подій… Тобто, не знаю. Але політики отримали найбільшого копня за історію незалежності.

При чому з усіх сторін, почитайте перелік тих, хто пролетів, там не лише Вознюк, там і Добкін, і Кононенко, і Жеваго і десятки інших. Вони усі своїм округам допомагали, повірте.

Вважаю, що Україна отримала ще один шанс на кардинальні зміни. Нові депутати, переважно на халяву, отримали шанс. Сподіваюся вони пам'ятатимуть долю попередників, і цей шанс не змарнують.

П.С. ГО «Центр протидії корупції» зібрала основні «недоліки» в роботі депутата Юрія Вознюка, якщо кому цікаво. Там можна пошукати частину причин поразки багатьох діючих депутатів.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте