Результати попереднього підрахунку по кандидатам-мажоритарникам Рівненщини

Наразі до Верховної Ради від Рівненщини проходять 4 представники від «Слуги народу» та один самовисуванець
Джерело
Колаж на основі фото з сайту ЦВК

У Верховну Раду, згідно з опрацьованими на цю годину результатами, проходять партії «Слуга народу», «Опозиційна платформа – за життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос».

Вже можна зробити висновок і про переможців за мажоритарними округами на Рівненщині. Наразі до Верховної Ради від Рівненщини проходять чотири представники від «Слуги народу» та один самовисуванець.

Ось як розподілилися голоси виборців станом на цю годину.

Дивіться також: Результати виборів на Рівненщині: які партії підтримали в різних округах

Остаточні результати виборів всіх мажоритарників на Рівненщині

Попередні результати у мажоритарних виборчих округах Рівненщини

152 (місто Рівне). Опрацьовано 97 відсотків протоколів:

Кандидат % ЗА Голосів ЗА
Ковальчук Олександр Володимирович, «Слуга народу» 31,19 23 214
Осуховський Олег Іванович, «Свобода» 13,89 10 337
Курсик Олександр Васильович, «Батьківщина» 9,95 7 409
Бляшин Микола Степанович, самовисування 9,59 7 139
Муляренко Олексій Віталійович, самовисування 8,47 6 307
Євтушенко Святослав Ігорович, самовисування 7,20 5 359
Коваль Роман Ярославович, самовисування 5,08 3 782
Ніколайчук Микола Віталійович, «Опозиційна платформа – за життя» 3,60 2 684
Стасюк Роман Павлович, РПЛ 3,11 2 318
Марков Роман Сергійович, «Сила і честь» 2,96 2 208
Кириллов Михайло Михайлович, самовисування 2,52 1 880
Алексійчук Роман Васильович, самовисування 1,34 998
Коршунова Людмила Сергіївна, «Опозиційний блок» 0,8 596
Левчик Руслан Васильович, «Разом сила» 0,24 182

153 (Місто Острог, частина міста Рівного (виборчі дільниці № 560975 – 560983), Гощанський, Корецький, Острозький, Рівненський райони). Опрацьовано 55,17 відсотків протоколів:

Кандидат % ЗА Голосів ЗА
Іванісов Роман Валерійович, «Слуга народу» 35,08 12 328
Вознюк Юрій Володимирович, самовисування 22,28 7 829
Щербачук Віктор Миколайович, самовисування 10,68 3 754
Ундір Віталій Олександрович, «Європейська Солідарність» 9,33 3 279
Валявка Володимир Ярославович, «Свобода» 9,32 3 278
Мітюхін Андрій Вікторович, «Сила і честь» 3,87 1 361
Нікітюк Павло Михайлович, самовисування 3,85 1 354
Дутко Павло Юрійович, «Сила Людей» 1,82 642
Івойлова Алла Антонівна, самовисування 1,47 519
Козаков Євген Юрійович, самовисування 0,89 316
Цвіль Володимир Іванович, самовисування 0,73 257
Хорев Максим Валерійович, самовисування 0,62 219

154 (місто Дубно, Демидівський, Дубенський, Здолбунівський, Млинівський, Радивилівський райони). Опрацьовано 89,65 відсотків протоколів:

Кандидат % ЗА Голосів ЗА
Аліксійчук Олександр Васильович, «Слуга народу» 35,86 25 309
Дехтярчук Олександр Володимирович, самовисування 15,65 11 048
Луценко Ігор Вікторович, «Батьківщина» 12,1 8 540
Ткачук Володимир Петрович, «Свобода» 9,78 6 909
Сухляк Владислав Олегович, самовисування 7,24 5 111
Женевський Сергій Юрійович, РПЛ 7,23 5 108
Щупко Олег Володимирович, «Сила і честь» 3,5 2 475
Ковальчук Володимир Олександрович, самовисування 2,94 2 076
Бернацський Олег Васильович, «Опозиційна платформа – за життя» 2,8 1 977
Поровський Микола Іванович, Республіканська Християнська партія 1,13 798
Іщук Олександр Сергійович, самовисування 0,94 665
Мартинюк Лідія Андріївна, «Опозиційний блок» 0,79 560

155 (місто Вараш, Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський, Рокитнівський райони). Опрацьовано 59,15 відсотків протоколів:

Кандидат % ЗА Голосів ЗА
М’ялик Віктор Ничипорович, самовисування 35,1 12 719
Рашовський Володимир Володимирович, «Слуга народу» 23,61 8 554
Яніцький Василь Петрович, самовисування 22,9 8 297
Білик Юрій Романович, РПЛ 4,85 1 758
Задорожний Олександр Григорович, «Свобода» 4,36 1 583
Войціцька Вікторія Михайлівна, «Голос» 3,37 1 222
Кирикович Лариса Миколаївна, самовисування 1,48 538
Лозян Олексій Михайлович, «Опозиційна платформа – за життя» 1,38 501
Жуковський Адам Адамович, самовисування 1,14 415
Бура Олена Вікторівна, самовисування 0,84 307
Кирилюк Валентин Володимирович, самовисування 0,58 211
Станкевич Віталій Геннадійович, «Опозиційний блок» 0,34 124

156 (Березнівський, Костопільський, Сарненський райони). Опрацьовано 33,50 відсотків протоколів:

Кандидат % ЗА Голосів ЗА
Литвиненко Сергій Анатолійович, «Слуга народу» 26,98 4 619
Данильчук Олександр Юрійович, самовисування 17,47 2 991
Павловська Ксенія Сергіївна, «Батьківщина» 14,89 2 550
Кльоп Василь Федорович, самовисування 14,35 2 458
Пехотін Андрій Васильович, «Голос» 6,6 1 130
Кузнюк Юрій Богданович, «Свобода» 4,3 737
Васильєв Олександр Анатолійович, РПЛ 4,29 736
Лаврущенко Сергій Олександрович, самовисування 2,91 499
Тупальський Сергій Васильович, самовисування 2,88 494
Данильчук Максим Миколайович, самовисування 1,84 315
Гречко Тарас Володимирович, самовисування 1,51 259
Рудковський Анатолій Анатолійович, «Опозиційна платформа – за життя» 1,13 195
Гаврилюк Ігор Євгенійович, «Разом сила» 0,47 81
Хоменко Юрій Володимирович, «Опозиційний блок» 0,32 55

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)