Допомога захисникам і психотерапія у Рівненському театрі ляльок: 30 фото

Сьогодні в мережі можна знайти багато порад про те, як справитися з різними емоційними станами, які виникають під час війни в нашій країні. Всі вони дієві, кожен може знайти для себе спосіб як підтримати психічне здоров’я та не занепадати духом.

Плетіння маскувальних сіток може бути одним з таких способів протидії смутку, паніці та тривозі в містах, де все відносно спокійно.

Багато комунальних закладів, які в мирний час займалися зовсім іншим, перекваліфікувалися у волонтерські штаби, прихистки для тих, хто втікає від обстрілів та місця де різними способами можна внести свою частку допомоги ЗСУ.

Наш рівненський театр ляльок, на жаль, тимчасово не веселить дітей, сьогодні він приносить тепло в душі рівнян інакше.

У вестибюлі театру плетуть маскувальні сітки. В основному це жінки різного віку. Атмосфера панує затишна та тепла, хоча всі ми відчуваємо тривогу та біль за все що відбувається в країні.

Тут кожного обігріють, напоять гарячим чаєм та нагодують. А для підтримки позитивного настрою лунають українські пісні. Хто хотів навчитися плести основу для сітки можете сміливо приходити, зайвих рук не буває.

Сьогодні, ляльковий театр залишається оазисом тепла як у фізичному, так і в духовному розумінні.


Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі – там оперативна стрічка новин про події російсько-української війни

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте