Директор Рівненського медколеджу розказав депутатам чому в нього висока зарплатата

Ростислав Сабадишин не все розповів депутатам
Джерело
«Четверта влада»

Про історію Рівненського медколеджу, як тут наполегливо працюють, та інформація про звіт із заслугами на 160 сторінок. Так його директор Ростислав Сабадишин прозвітувався перед обласними депутатами.

На сесії він мав розповісти про роботу на посаді директора за останні два роки.

820 тисяч

На одній із профільних комісій депутати Рівненської обласної ради ледь не вмовляли директора Рівненського медколеджу Ростислава Сабадишина прозвітуватися на сесії.

Хотіли, щоб він розповів про виконану роботу на посаді директора навчального закладу в період з 2016 по 2018 рік.

Натомість на сесії директор почав розповідати історію закладу та про свої принципи. 

Деякі депутати все ж поцікавилися у директора медколеджу про великі заробітні плати керівників.

Про зарплатню Ростислав Сабадишин відповів так:

– По зарплаті – я доктор наук професор і мені платить держава. За останні роки в три рази зменшилась кількість професорів і докторів наук в Україні.

Мій викладач, чудова людина, прекрасний викладач з чудовим знанням зараз їде в Польщу їздити на фурі де йому будуть платити півтори тисячі євро, – каже директор. – Я вирішую важливі питання, представляю державу за кордоном.

Директор медколеджу так і не озвучив на сесії розмір своїх доходів.

«Четверта влада» вже досліджувала статки керівництва коледжу.

Як виявилося, у директора коледжу та його заступників більшість заробітку складають премії і різні доплати.

Окрім того, лідером зарплати серед керівників медичних навчальних закладів по всій Україні у 2017 році є саме Ростислав Сабадишин.

За минулий рік він задекларував майже 820 тисяч заробітної плати. 

У нещодавньому розслідуванні «Четвертої влади» студенти та випускники розповідають, що їм доводилося платити за оцінки на складанні іспитів та навіть за вступ.

Трьох викладачів із медичного коледжу затримували за хабарництво. Як мінімум двоє з них продовжують працювати та викладати у навчальному закладі. 

На сесії облради кілька депутатів підтримали директора медколеджу.

– Я цю людину знаю понад 20 років, – каже депутат від фракції БПП «Солідарність» Валентин Крока. –  Я вважаю треба підтримати звіт і реформу закладу. Треба підтримати це. Для кого робиться? Для Сабадишина? Та він і так має зарплату і буде мати. Це робиться для людей.

Піддакує і депутат від ВО «Батьківщина» Микола Драганчук.

– Немає чого пресингувати зараз, людина – дійсно реформатор (бо намагається з коледжа зробити академію – ред.) і треба підтримати, – підсумовує Микола Драганчук.

Зрештою депутати підтримали звіт директора Рівненського медколеджу.

Детальніше – у відео:

Я заробляю не дуже багато

Попри оприлюднені свідчення про корупцію у коледжі, обласні депутати також підтримали реорганізацію коледжу в академію. Відтак, у навчальному закладі можуть здобувати кваліфікаційний рівень магістра.

На думку Ростислава Сабадишина, навчальний заклад і його колектив готові змінювати статус навчального закладу. 

– Ми беремо на себе колосальну відповідальність і дуже важку роботу але ці люди, які захистили дисертацію, вони здатні цю роботу виконати і, я думаю, час настав до таких серйозних змін і ми маємо цю роботу виконати, – каже директор.

В розмові з журналістами Ростислав Сабадишин додав, що це не така велика зарплата, щоб про неї говорити. Нагадуємо, що Ростислав Сабадишин має зарплату вищу ніж в Президента України.

Детальніше у відео: 

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте