Фірма, яка ремонтує колишню «Русану», належить власникам «Набережного кварталу»

Джерело
UA:Рівне

Це з’ясувало Суспільне, вивчивши актуальні дані з аналітичної системи «YouСontrol».

Про те, що всередині будівлі у центрі Рівного на перетині Драгоманова та 16 Липня ідуть ремонтні роботи, стало відомо 4-го березня, коли всередину зайшла депутатська комісія.

Міським обранцям будівельники представились представниками фірми «Інтер-спецмонтаж», сказали, що на роботи мають договір, але жодних документів не показали. На прохання дати контакт їх керівника – членам комісії вони відмовили. Журналістів, до слова, всередину будівельники не впустили. 

Це відео відзняте сьогодні. Там добре чути, що пояснюють будівельники.

Офіс фірми «Інтер-спецмонтаж», працівниками якої назвалися чоловіки на відео, офіційно зареєстровано у Києві, проте при реєстрації вказано телефонний номер у Рівному.

Цей номер виявився тимчасово відключеним. За даними аналітичної системи «YouСontrol», серед кінцевих власників підприємства зазначений Олексій Лисюк. Директором був В‘ячеслав Кочубей.

Ці люди також є співзасновниками житлово-будівельних кооперативів, відомих під брендом «Набережний квартал» та ряду підприємств, об‘єднаних цих брендом.

Дані системи «YouСontrol» показують, що засновником юридичної особи «Інтер-спецмонтаж» є акціонерне товариство «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Фінрайз».

На скрінах нижче із тієї ж таки системи дізнаємось, хто є серед засновників «Фінрайзу». Серед них – Лисюк Олексій Юрійович. 

Чим запам'ятався «Набережний квартал» у Рівному дивіться за тегом Набережний квартал

Нагадаємо, раніше під час дослідження зв‘язків фірми орендаря ТОВ «Русана Плюс» номер телефону привів нас знову ж таки до бенефіціара підприємств «Набережного кварталу» Олексія Лисюка. Восени торік спроба почути його коментар виявилась невдалою. 

У відео нижче – матеріал Суспільного від 30-го жовтня 2018-го року. 

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте