Керівничка Острозької прокуратури показала, як виходила на пенсію (25 фото)

І пояснила чому задекларувала за один день роботи 209 тисяч

3-го січня перша заступниця керівника Здолбунівської місцевої прокуратури, керівниця Острозької прокуратури 53-річна Людмила Ковальчук залишила посаду і вийшла на пенсію. А 11-го лютого виклала фото зі святкування життєвої події для тисяч людей (друзів і друзів друзів у Фейсбук).

Пропонуємо і читачам «Четвертої влади» поглянути на один з епізодів прокурорського життя. На наш погляд, близького до святкування пересічних людей. Хіба що з більш статусними гостями.

Судячи з інтер'єру закладу, святкування тривало у острозькому ресторані «Рікос». Серед гостей чимало відомих в Острозі та області працівників прокуратури, суду та поліції.

Завітав на свято і міський голова Олександр Шикер разом із дружиною.

Два роки тому на сайті Прокуратури Рівненської області про острозьку прокурорку писали: «За сумлінну, наполегливу працю в органах прокуратури та високий професіоналізм Любов Ковальчук неодноразово заохочувалася, зокрема, нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ-го ступеня».

В декларації заступниці керівника Здолбунівської місцевої прокуратури у 2018-році загальний дохід – трохи більше 578 тисяч.

Зокрема: заробітна плата – 509 тисяч гривень. Пенсія понад 54 тисячі. Путівка на санаторно-курортне лікування 14 тисяч 400 гривень.

У іншій декларації, яка подається перед звільненням з посади, за 1 день – 1-го січня з'явилось додаткових 209 тисяч гривень, вказаних як заробітна плата. Це привернуло нашу увагу.

Але Любов Ковальчук відкрито і доволі відверто все пояснила.

– Ми аналізували вашу декларацію і побачили, що в січні перед виходом на пенсію за один день ви отримали 209 тисяч 113 гривень. Можете пояснити, що це за гроші? – журналістка.

– Це невикористана відпустка за 150 днів, – Любов Ковальчук.

– Невикористана відпустка 150 днів?

– Да. Чи 148 я вже не пам’ятаю. Ну якось так. Чи 148 чи 150 днів. Просто поки я була керівником прокуратури, нас не відпускали. В мене відпустка 45 днів, а я практично була кожен рік не більше, як три тижні, ну максимум місяць. В мене залишки відпустки. Ну і при розрахунку мені виплатили таку суму.

– Тобто вам передбачено 45 днів за законом відпустки щорічної?

– Так. А я в силу того, будемо казати, що не можна залишати колектив на такий великий час, як то кажуть, без керівника, ніхто її таку відпустку нам не давав.

– Я зрозуміла. Дякую вам, що пояснили.

– Так що в нас не такі великі зарплати. У нас зарплата в середньому, ну десь, якщо виплачують всі надбавки, отак, як я полковник (державний радник юстиції 1-го класу – ред.), то мені тільки за звання доплачують 1400 гривень щомісячно. То не такі великі гроші, як підрахувати на все.

– Ну, бачите, за один день така велика сума, то нас зацікаво, що це може бути.

– Ні, ні. Я вам пояснюю, що це. Хочете, я вам можу навіть скинути в мене є наказ про звільнення і там написано 148 чи 150 днів за невикористану відпустку. От за неї. Ви там подивіться я ще написала, скільки нараховано, а з мене вирахувано податку більше, як 36 тисяч.

– З цієї суми?

– З цієї суми, так. Так що на руки в мене було, зараз я вам скажу, скільки – 151 тисяча і потім ще 14 тисяч прийшло лікарняних з цієї суми. А все остальне заплачені податки.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте