Керівництво Демидівської РДА не вийшло на роботу після затримання їхнього голови на хабарі

Голову Демидівської РДА затримали під час одержання коштів
Джерело
Фото із фейсбук сторінки Богдана Лавшенюка

Голову Демидівської районної державної адміністрації Богдана Левшенюка затримали на хабарі у 20 тисяч гривень. Нині вирішується питання про повідомлення йому підозри про одержання неправомірної вигоди.

Натомість, поки Богдан Левшенюк дає пояснення слідчому, його заступники та інші працівники Демидівської РДА на роботу не вийшли. 

Богдан Левшенюк родом із Ковеля Волинської області. Фото із його Фейсбук-сторінки

Трудову діяльність посадовець розпочав у 1996 році, тоді працював начальником планово-економічного відділу Демидівського консервного заводу Рівненської  області.

З  січня 2006-го року по вересень 2013-го обіймав посади генерального директора та виконавчого директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Ливарно-механічний завод «Ісполін» міста Дубно.

29-го квітня 2016-го року його призначили на посаду голови Демидівської районної державної адміністрації.

Вчора, 20-го березня, поліцейські Управління захисту економіки затримали посадовця на отриманні хабара.

За версією слідства, за 20 тисяч гривень голова Демидівської РДА мав не повідомляти до поліції про нелегальну автозаправну станцію (АЗС).

Посадовця затримали під час одержання коштів

Йому інкримінують ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище або неправомірна вигода у великому розмірі.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Але практика показує, що на Рівненщині жоден топ-посадовець не отримав реального строку за отримання хабаря.

У його автомобілі вилучили гроші, одержані у якості неправомірної вигоди

За словами прес-секретарки Департаменту захисту економіки Національної поліції Наталії Калиновської, невдовзі слідчі мають оголосити посадовцю про підозру.

Чи відсторонили Богдана Левшенюка від посади вона не знає.

Керівництво у цій справі веде військова прокуратура Західного регіону.

«Четверта влада» протягом кількох годин намагалася зв’язатися із прес-секретаркою військової прокуратури Юлією Галущак. Однак вона не відповідає.

На роботі Богдана Левшенюка сьогодні не бачили. Також не вдалося поспілкуватися із кимось із його заступників.

– В нас один заступник у відпустці, а інший в АТО і керівника апарату сьогодні теж немає, навіть немає з ким поспілкуватися, – повідомила чергова, яка підняла слухавку.

– Тобто у вас із керівництва сьогодні нікого немає?, – журналістка

– Нєа.

Згідно із декларацією за 2017 рік, Богдан Левшенюк заробляв на посаді голови Демидівської РДА 215 тисяч 219 гривень (17 тисяч 934 гривні щомісяця).

Окрім того у його власності автомобіль Шкода Октавія комбі 2008-го року випуску, яка придбана у той же рік. Автівку посадовець придбав за 200 тисяч гривень.

Також він має легковий причіп ШЗК 06 Турист 2000-го року випуску, придбаний у той же рік. Купив його Богдан Левшенюк за 1 тисячу 500 гривень.

На банківських рахунках посадовця 10 тисяч 96 гривень. Також він виплачує страховку у розмірі 10 тисяч 50 гривень за Левшенюка Ігора Богдановича. 

У декларації посадовець не вказав членів сім’ї, але можна припустити, що це його син. Богдан Левшенюк виплачує ще одну страховку на 369 гривень.

12-го березня посадовець подав декларацію за 2018 рік. У минулому році він отримав 290 тисяч 695 гривень заробітної плати (24 тисячі 224 гривні щомісяця).

На двох банківських рахунках Богдана Левшенюка знаходиться 53 тисячі 315 гривень. У 2018-му році він також виплачував ще одну страховку на 240 гривень.

Однак ні в одній із декларацій Богдан Левшенюк не вказав, де мешкає.

Фактично, посадовець мав би жити в автомобілі.

На сайті Національного агентства запобігання корупції пояснюють, що в розділі 3 «Об`єкти нерухомості» декларації необхідно зазначати інформацію про об’єкти нерухомості, де фактично проживає суб’єкт декларування, навіть якщо такі об’єкти нерухомого майна не належать на праві власності суб’єкту декларування.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте