Василь Берташ та його заступники пообіцяли відкрити інформацію про надбавки до своєї зарплати

Як повідомляв раніше портал «Четверта влада», заступник голови Рівненської облдержадміністрації Андрій Лавренчук відмовився надати конкретну інформацію щодо надбавок до зарплати голови Рівненської ОДА, його заступників та інших працівників апарату облдержадміністрації.

Продовження. Початок матеріалу дивіться тут: Апарат і заступники голови Рівненської облдержадміністрації приховують свої надбавки та премії

Також «Четверта влада» не отримала відповіді на запит до голови ОДА щодо розмірів премій цих працівників облдержадімінстрації.

Проте, як повідомила прес-секретар Рівненської облдержадміністрації Юлія Гуменюк, голова та його заступники готові оприлюднити свої надбавки.

Як розповіла пані Гуменюк, інформацію про надбавки вона підготувала на основі згоди голови і його заступників надати цю інформацію, хоча така процедура й не передбачена законодавством.

Адже згідно ч. 5 ст. 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» «не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно».

Водночас інформацію щодо надбавок інших працівників апарату облдержадміністрації Юлія Гуменюк не отримала.

Інформацію про надбавки до зарплати голови і його заступників прес-секретар пообіцяла надати завтра.

Рівненське агентство журналістських розслідувань готуватиме скаргу в прокуратуру та, в разі потреби, позов до суду щодо протиправного ненадання інформації про надбавки інших працівників апарату. Ненадання такої інформації, згідно статті 16 ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції», визначено як корупційні правопорушення.

Що стосується премій, то, за словами прес-секретаря, в 2009-2011 роках працівники апарату Рівненської ОДА їх не отримували. Хоча письмового підтвердження цих слів нам не надали.

Інформацію про зарплати працівників апарату ОДА можна подивитися ТУТ.

Портал «Четверта влада» готує інформацію про зарплати, надбавки та премії усіх працівників Рівненської ОДА, облради та Рівненської міської ради.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте