«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user Dovzhanycia
депутат Рівненської міської ради

Мільйон гривень у ручному режимі: як спрацювала Рівнерада

Тепер комісій в міській раді непотрібно.

На останній сесії з подачі секретаря міської ради почалася практика бюджет міста приймати не через обговорення  найнагальнішіх потреб на бюджетній комісії відповідних начальників управлінь, а банально-ручне, прямо на сесії, зняття грошей з одних об’єктів на інші.

І які об’єкти: віддати субвенцію в обласний бюджет 600 тисяч гривень (для баскетбольного клубу), на спортивний майданчик на Богоявленській, 6-8 – 130 тисяч,  та інші. В цілому – на 1 мільйон.

Чому? Тому що там (на Богоявленській) вже є дитячі майданчики, найкращі і нові, а треба ще без черги і спортивний.

В той час коли 70 дитячих майданчиків вже 2-й рік чекають фінансування в цілому місті, де їх просто нема. То ще почекаютьІ

Минулого року працювала депутатська комісія, яка обстежила  дворові території міста. Визначили перелік дитячих майданчиків, які треба десь частково а десь повністю встановити.

Профінансували менше половини і забули. Хоча голова казав що профінансує всі, щоб не було піару депутатів.

Чому це так просто – отримати кошти на додатковий майданчик, поза чергою. Тому що це практика БПП –  простий договорнячок: озвучили, проголосували і закрили питання.

І виникає питання: для чого начальникам управлінь відстоювати першочергові  потреби управлінь і для чого створюються ті комісії.

На прикладі активної і прогресивної роботи секретаря цього вже робити не потрібно. Бюджет можна приймати в сесійній залі в ручному режимі.

«Хороший приклад і хороша практика»  від секретаря міської ради.

П’ять балів.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте