«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user SolomiaBobrovska
народна депутатка України, фракція ГОЛОС, рівнянка

Мінські домовленості: нас продають Росії

11 березня в Мінську злили в унітаз 6 років нашої війни проти рф.

Чи справді Офіс Президента хоче миру, якщо сідає за стіл перемовин з аватарами російської федерації, які не мають жодної суб'єктності.

Якщо раніше їх підписи як фізичних осіб, без будь-яких статусів, прізвище-ім'я – бог його знає хто вони такі – отримував за 30 секунд телефонної розмови Сурков, то тепер вони «повноважні представники ОРДЛО»!

Нас чітко і послідовно продають росії, за добре продуманим планом. Поки ця група має консультативні повноваження. Далі представники ОРДЛО замінять собою росію. Ми втратимо право на компенсації збитків, на вимоги санкцій, право взагалі вимагати будь-чого від росії.

Натомість вони вже як «спостерігачі» вимагатимуть все більше, більше, і більше. Зрештою, вимагатимуть і саму Україну.

Скільки би разів не штовхали сивоху, наша визвольна війна, на якій стільки друзів поклали голови, в кращих традиціях постправди, перетворюється на «громадянський конфлікт», яким вона ніколи не була. І робиться це руками талановитого тандему кгбшніків та квнщиків.

Колеги з Слуга Народу, невже не соромно бути в одній партійній упряжці з тими хто нищить українську державу?

П.С. Від мене також йде звернення на СБУ та ГПУ щодо відкриття кримінального провадження стосовно Єрмака А. Текстом поділюсь, дайте знати. Звертаюсь і до вас зробити аналогічно. Повертаємось у 2013, час гуртуватись.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте