Міська влада після зволікань скасувала незаконне обмеження пільгового проїзду у Рівному

Рівнерада подає скасування обмеження на пільговий проїзд як власну ініціативу, хоча насправді за цим стоять рішення двох судів та офіційні звернення
Джерело
Четверта влада

Обмеження пільгового проїзду з 10-ї до 16-ї години, яке міська влада Рівного ухвалила через карантин, суд визнав незаконним ще в жовтні 2020-го року. Апеляційний суд – на початку березня 2021-го.

Тоді до суду позивався учасник бойових дій Віктор Кошкін, який хотів відновити своє право на пільги. Коли ж міський голова не поспішав виконувати судове рішення й відновлювати пільговий проїзд без обмежень у часі, Віктор продовжував наполягати на своєму. 

15-го березня Віктор Кошкін зустрівся з міським головою, його заступником, перевізниками та представниками організації учасників бойових дій. Тоді ж створили комісію, яка мала займатися вирішенням подібних питань та через яку мала взаємодіяти перевізники та пасажири. Через день відбулося засідання новоствореної комісії.

А далі, розповідає Віктор, все зупинилось. Чоловік чекав, а 30-го березня звернувся на гарячу урядову лінію, де зафіксували його звернення та перенаправили до Офісу президента. Ті переслали в Рівненську обласну раду, а обласна – в міську.

13-го квітня Віктор отримав відповідь із підписом міського голови Олександра Третяка: «Рішення суду про скасування обмежень на пільговий проїзд в міському пасажирському транспорті будуть безумовно виконані на наступний день після скасування карантинних заходів».

– Це мене шокувало. Я почав сміятись. Виходить, що всіх засуджених в період карантину, незважаючи на їхні злочини, міський голова пропонує відпустити додому і не виконувати судові рішення. А почати виконувати лише після закінчення карантину, – розповідає чоловік.

14-го квітня відбулося оперативне засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, де вирішили відновити з 6-ї ранку 15-го квітня безкоштовні перевезення у міському пасажирському транспорті всіх пільговиків без обмежень у часі. Перевозитимуть пільговиків за умови, що вони дотримуватимуться карантинних вимог і якщо будуть сидячі місця.

Вечері Олександр Третяк проанонсував рішення на своїй фейсбук-сторінці зі словами, що пільговий проїзд відновлено.

Рівненський адвокат Юрій Клекотка іронічно написав, що правильніше було би попросити вибачення у громади Рівного за те, що «незаконно більше року стягували з них гроші, хоч і не мали на це права».

– Вони це позиціонують так, ніби це їхнє рішення. А чи всі знають, яка була боротьба насправді? – прокоментував у розмові з нами Віктор Кошкін. – Перемога.


Якщо наша діяльність вам подобається і ви вважаєте її важливою – підтримайте «Четверту владу». Завдяки підтримці ми зможемо працювати ще краще.

Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте