Ольга Підгородецька - усі публікації

Небезпечна, цікава та стресова – так лікарка Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ірина Полюхович описує свою роботу. 

Трохи більше 32-х мільйонів заплановано на придбання шкільних автобусів на Рівненщині. Всім школам області не вистачить.

На спорткомплекс у Рівному виділили більше коштів, ніж на приведення шкільних санвузлів у області до санітарних норм

Під час лікування онкохворого батька рівнянка Тетяна Тимченко дізналася, що обстеження, за які її сім’я заплатила п’ять тисяч гривень, мали бути безоплатними.

В ніч із 16 на 17 грудня депутату й голові фракції «Голос» у Рівнераді, підприємцю Роману Денисюку підпалили магазин з електротоварами на вулиці Степана Бандери.

Минулого навчального року «Четверта влада» досліджувала, в яких умовах навчаються рівненські школярі.

У коментарях під матеріалом про вартість цьогорічної рівненської

Рівненський окружний адмінсуд визнав протиправним та скасував наказ Управління містобудування та ар

Журналістка «Четвертої влади» побувала на території 34-х шкіл Рівного, щоб побачити, в якому стані спортивні та ігрові майданчики.

Кіоски біля «Сільпо» на Київській 10 днів перевіряло Управління державного архітектурно-будівельного контролю Рівнеради.

Потрапити у непродовольчий магазин, в супермаркет, у кафе чи будь-яке інше громадське місце чи скористатися міжобласним транспортом

За 27 жовтня зафіксували 879 хворих COVID-19 на Рівненщині. Для порівняння, цього ж дня рік тому хворих в області нарахували втричі менше: 273 людини.

25-го жовтня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні вирішила, що Рівненська та Миколаївська області з наступного дня, 2

22-го жовтня вранці журналістка «Четвертої влади» поверталася з-під Нетішина Хмельницької області до Рівного. Вона поспілкувалася з водієм маршрутки, якою їхала, та іншими водіями.

Представник Уповноваженої з прав людини побував у закладі, в якому голодував ув'язнений

12 жовтня представники Управління державного архітектурного-будівельного контролю Рівненської міської ради приходили подивитися на кіоски, що ростуть на місці скверу на Київській біля «Сіль