За попереднім підрахунком голосів, керівник духовної семінарії й академії обійме посаду міського голови Рівного

«Четверта влада» вирішила перевірити, чи навчався кандидат на міського голову Рівного Віктор Шакирзян у Національному університеті водного господарства та природокористування, чому його від

Партія «Опозиційна платформа – за життя» не пройшла в обласну раду на Рівненщині. Для проходження їй забракло одного голоса.

До Сарненської районної ради проходить 8 з 10-ти партій. 5% бар'єр не подолали «Пропозиція» та партія «Партія розвитку громад».

За  інформацією голови районної територіально виборчої комісії Віталія Шебуня до Дубенської районної ради проходить 8 партій.

25 жовтня в Україні відбулися місцеві вибори. Рівняни йшли на дільниці з масками, власними ручками та документом, який посвідчує особу.

Від 26 жовтня Рівне, а також Дубно, Вараш, Острог, Здолбунівський та Костопільський райони

У жовтні лікарнями, де надають допомогу хворим на коронавірусну інфекцію, стали Рівненська міська лікарня №2, Рівненська Центральна районна лікарня та Острозька центральна районна лікарня.

Ліки, якими держава зобов'язалася забезпечувати важкохворих дітей, закінчуються. Через зірвані державні закупівлі можуть постраждати пацієнти, які потребують пожиттєвої терапії.

Це історія про те, як прокуратура, окремі депутати й активісти намагаються через суд скасувати рішення Рівнеради, яким вона дала старт легалізації незаконно збудованого житла в рекреаційній

Сім рівненських закладів відзначили як доступні для людей з інвалідністю. Займалися цим представники громадської організації «Доступно.UA».

Рівненська партія «Рівне разом» Віктора Шакирзяна, за якою стоїть забудовник Роман Курис, вчора пізно ввечері спричинила скандал у територіальній виборчій комісії.

Продовження роботи салонів «B2B Jewelry» СБУ пояснює тим, що так вкладники можуть встигнути обміняти сертифікати на прикраси

Ромчику п'ять місяців. Він народився із важкою асфіксією – це стан, коли в крові бракує кисню – і досі має значні проблеми зі здоров'ям.