Ольга Підгородецька - усі публікації

У квітні вони зібрали майже 435 тисяч гривень та закрили п’ять великих проєктів, придбавши двадцять чотири планшети для школи пілотів БпЛА, тепловізор «ThermТec Cyclops 335 PRO» для 67 ОМБр

Депутати Рівнеради проголосували за затвердження «Програми сталого проходження опалювального періоду 2023-2024 років».

Ще пів гектара за схемою «під мережі» планують продати депутати Рівнеради. Ця ділянка на березі Усті, поруч з гідропарком. А любіює її депутат-забудовник.

8 березня керівника Рівненської міської лікарні Євгена Кучерука звільнили за угодою сторін. Тоді ж колективу лікарні представили нового керівника – Юрія Ординського.

Роман Тишкун – колишній начальник служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Рівненської міської ради.

На початку 2024 року п’ятеро рівнян започаткували громадську ініціативу «Рівненський дрон».

Світлана Пастушенко – рівнянка, яка потерпала від домашнього насильства. Попри постійні знущання та пригнічений емоційний стан, жінка вирішила захищати себе.

У 2023 році Рівненська міська рада продала трохи більше гектара комунальної землі.

Земля – цінний та обмежений ресурс громади. Кошти від продажу чи оренди ділянок можуть бути важливим джерелом наповнення бюджету. А можуть і не бути.

13 грудня 1985 року народився Олександр Третяк, який ще донедавна був міським головою Рівного, а до того ректором духовної семінарії «Християн віри євангельської».

Олександр Третяк втратив посаду міського голови Рівного через адміністративну

В адмінприміщенні на вулиці Казимира Любомирського, 6 (колишня Лермонтова.

«Четверта влада» зробила відеосюжет про проблему паркування на вулиці Петра Могили у Рівному.

На сесії Рівнеради, під тиском громадськості, зняли «для довивчення» проєкт рішення щодо надання комунальному підприємству «Рівнеелектроавтотранс» у постійне користування 70 соток землі скв