Ольга Підгородецька - усі публікації

Із 36 шкіл Рівненської громади наразі 16 мають готові укриття, а загалом у 32-х школах тривають ремонти захисних споруд і переобладнання підвальних і напівпідвальних приміщень у найпростіші

За інформацією Рівненської обласної військової адміністрації, через війну на Рівненщину переїхали 38 підприємств.

Дев’ять років тому вони привезли до Києва з Латинської Америки зелену каву, щоб привчати українських споживачів до якісного продукту.

Рівнянка Марія Січова почала волонтерити у перший день повномасштабного вторгнення росії в Україну. Марії тридцять і вона очолює регіональну філію фармакологічної компанії.

Це історія родини і друзів, яких російська військова агресія змусила залишити свій дім і перевезти малий виробничий бізнес у Рівне.

«Четверта влада» побачила, як патрульні поліцейські чергують уночі на вулицях Рівного.

Поки дорослі витрачатимуть кошти платників податків на споруди для професійного спорту і розваг

Місяць війни, запеклих боїв, невимовного горя та вбивств захисників і цивільних громадян. Такі реалії наразі в Україні як наслідок російської агресії.

За офіційними даними Державної служби надзвичайних ситуацій, у Рівному зі 161 укриттів готові лише 11, не готові – 57, обмежено готові – 93.

Небезпечна, цікава та стресова – так лікарка Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ірина Полюхович описує свою роботу. 

Трохи більше 32-х мільйонів заплановано на придбання шкільних автобусів на Рівненщині. Всім школам області не вистачить.

На спорткомплекс у Рівному виділили більше коштів, ніж на приведення шкільних санвузлів у області до санітарних норм

Під час лікування онкохворого батька рівнянка Тетяна Тимченко дізналася, що обстеження, за які її сім’я заплатила п’ять тисяч гривень, мали бути безоплатними.

В ніч із 16 на 17 грудня депутату й голові фракції «Голос» у Рівнераді, підприємцю Роману Денисюку підпалили магазин з електротоварами на вулиці Степана Бандери.

Минулого навчального року «Четверта влада» досліджувала, в яких умовах навчаються рівненські школярі.