Продовження роботи салонів «B2B Jewelry» СБУ пояснює тим, що так вкладники можуть встигнути обміняти сертифікати на прикраси

Ромчику п'ять місяців. Він народився із важкою асфіксією – це стан, коли в крові бракує кисню – і досі має значні проблеми зі здоров'ям.

Пішки, в авто знайомих чи по списку. Як  вирішують питання доїзду з червоної карантинної зони та у зворотному напрямку з'ясовувала «Четверта влада».

Школа – з першого вересня. Кому навчатися дистанційно, кому на екстернатній формі, а хто піде до школи і зануриться у навчальний процес, але за новими правилами та рекомендаціями МОН.

З Рівного у райони, які опинилися в «червоній зоні» небезпеки, маршрутки

Депутати дозволили забудувати житловими багатоповерхівками майже пів гектара землі поруч із басейном «Авангард», неподалік пляжу Басового Кута.

На площі перед міською радою чоловіки облаштовують інсталяцію. За столи садять манекени. Перед одним ставлять ікру, багет на масло, а перед іншими – сухарі.

Рівнянин Віктор Моторний перед магазином «B2B», що по вулиці Грушевського 77, влаштував одиночний пікет.

З 20-го липня у Рівному запрацюють дитячі садочки, а з 13-го липня відновлять роботу спортивні клуби, фітнес-центри та секції, але у тестовому режимі.

У Рівному є «МандРівне» – гурт людей, які люблять активний відпочинок та подорожі. Серед мандрівнян є багато велосипедистів – як профі, так і новачків.

Другого липня близько першої години дня рівнянин Вадим Поленчук

Допоки дітлахи гуляють компаніями на вулиці, а в дорослих відновилась навіть вулична

Чотири дні тому до редакції «Четвертої влади» звернулася читачка, яка просить не розголошувати її ім’я.

8 червня рівнянка Ірена Боровець прибирала на могилі близьких на кладовищі. Під час роботи жінка не відчула, як торкнулася рослини, що зветься борщівник. 

27-го травня Валентина Гудич їхала на роботу велосипедом. На стоянці біля «Садового центру», що у селі Великий Житин, її збив автомобіль.