Можливість для інтeрактивної самоосвіти з рівності прав: анонс

Джерело
prostir.ua

24-25 квітня у Рівному відбудеться тренінг «Рівноправне партнерство чоловіків та жінок для демократичного розвитку країни».

Тренінг реалізує Міжнародна фундація виборчих систем (IFES).

Дводенний тренінговий модуль буде складатися з наступних питань: огляд ґендерної рівності, ґендерні стереотипи, участь жінок у політиці, ґендерні квоти, комунікація та переговори, побудова партнерських відносин та інше. 

Ознайомитися з програмою тренінгу можна за посиланням.

Тренінг проводитимуть в інтерактивному режимі, і основна увага буде приділена практичним заняттям, роботі в «малих групах» та аналізу проблемних питань та бар’єрів рівноправного партнерства чоловіків та жінок. 

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують харчування учасників тренінгу, роздаткові матеріали та компенсацію витрат на проїзд. 

З метою забезпечення ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок у виборчому процесі для участі у тренінгу запрошуються представники громадських організацій, медіа, політичних партій, виборчих комісій та органів державного реєстру виборців.

Зареєструватися на тренінг можна за посиланням. 

Міжнародна фундація виборчих систем (IFES Україна) проведе регіональні тренінги у 17-ти регіонах України в рамках ініціативи MALE (Альянс рівноправного партнерства чоловіків та жінок).

MALE – це перший у своєму роді навчальний модуль, який зосереджує увагу на залученні чоловіків-партнерів задля утвердження рівноправного партнерства чоловіків та жінок вдома, в громадах та на інституційному рівні.  

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте