Муніципальна варта у Рівному

Чим займатиметься і чому її досі немає 

Представники муніципальної варти Івано-Франківська розповіли рівнянам як вони працюють

У Рівному можуть створити орган, який займатиметься охороною порядку спільно з поліцією. Муніципальна варта, яка вже успішно працює в інших містах, може перебрати на себе чимало функцій патрульної поліції.

Також новостворений орган забезпечуватиме охорону комунальних підприємств, протидіятиме продажу алкоголю неповнолітнім, слідкуватиме за дотриманням екологічних норм, боротиметься зі стихійною торгівлею.

Ідея створення муніципальної варти у місті не нова. Відповідний проект рішення пройшов всі комісії Рівнеради, але досі лежить без зрушень. А появу муніципальної поліції в Рівному Володимир Хомко обіцяв ще на перших виборах у 2008-му році.

Поліцейські з Рівного та Івано-Франківська, де успішно працює муніципальна варта, депутати та громадськість зібралися, аби обговорити питання її створення у Рівному. 

 –  Це не потрібно патрульній поліції, це потрібно рівнянам,  –  каже інспекторка патрульної поліції Іванна Бояківська.  – Не потрібно сприймати, що патрульні за це борються для того, щоб якось там розвантажити свою роботу чи ще що не буть. Так, відбудеться розвантаження роботи поліцейських, тому що низкою завдань, які зараз виконують патрульні –  це і парковка, і море інших завдань, їх можна перекласти, перенести, доручити для людей, які будуть залюбки і ефективно з цим справлятися. А тим часом поліцейські зможуть час, звільнений на виконання цих завдань, використовувати на виконання завдань, наприклад, розкриття злочинів по гарячих слідах. 

Детальніше про те, що таке муніципальна варта, чому і хто гальмує її створення у місті, про плюси і проблеми створення такого органу  – у 5-ти хвилинному відео. І для тих, хто більше цікавиться темою, чому у Рівному досі немає муніципальної поліції – у 15-ти хвилинному відео.

Що таке муніципальна варта, чому і хто гальмує її створення (коротко в 5-ти хвилинах):

Навіщо муніципальна варта Рівному (15 хвилин):

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте