На сторожі здоров'я: фотохудожник показав як працюють медики рівненської міської лікарні в час COVID-19

На фотосесії Олександра Харвата медики переважно усміхаються
Джерело
Олександр Харват

Весна 2020. Як виглядає мужнє милосердя. Світлини з Рівненської міської лікарні, на згадку та з вдячністю! – так підписав свої два альбоми з фотографіями із Рівненської центральної міської лікарні рівненський фотохудожник Олександр Харват.

Нагадаємо, Рівненська центральна міська лікарня – одна з 5-ти опорних лікарень області у лікуванні коронавірусної інфекції.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 20 червня в Україні 35 тисяч 825 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 994 летальні, 16 тисяч 406 пацієнтів одужало. За останню добу зафіксовано 841 новий випадок. Загалом проведено 553 тисяч 737 тестувань методом ПЛР.

У Рівненській області, станом на ранок суботи 20 червня, виявлено 2 тисячі 805 хворих на COVID-19. 55 померли, 1 тисяча 496 одужали, 340 підозр на хворобу.

Ситуація щодо всіх виявлених випадків у розрізі районів області

21 червня в Україні відзначають День медика, який було започатковано 3-го червня 1994 року відповідним указом першого президента України Леоніда Кравчука. Так, датою його відзначання визначено третю неділю червня.

Ці очі випромінюють доброту, надію та впевненість. І закликають – ЖИТИ, ЖИТИ, ЖИТИ, – прокоментувала фото рівнянка Олександра Корепанова у фейсбук-альбомі фотохудожника
Щиро дякую за роботу та піклування за хворими. Доброго здоров'я та Божого благословення тобі Раїса Олександрівна, – коментує це фото Оксана Процюк
Навіть маска не сховає... професійність, мудрість, доброту! Пані Лариса – Ви лікар, як кажуть, від Бога, – коментує це фото Наталія Себа

Ігор Дундюк, заступник головного лікаря

Завідувачка статистичним відділом Інна Вишневська

Головний лікар Євген Кучерук

Pавідувачка обласного лікувально-діагностичного гепатологічного центру КНП «Центральна міська лікарня» Рівненської міської ради Галина Мартинюк
Ksywa  Valkovets

Віталій Сірко, Лариса Рябушенко та Василь Сірко

Ірина Кравчук
Надія Мороз
Марія Левчук
Тетяна Чубарєва
Тетяна Васечко

Інна Мельничук

Головлікар Євген Кучерук

Автор фото Олександр Харват

Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері. Вдячні за ваші коментарі та поширення матеріалу.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте