«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user torbich
журналіст, редактор

Начальник обласної ДАБІ Рівненщини переслідує журналістів за критику: чому я зробив такий висновок

Ігор Мічуда з ДАБІ Рівненщини, ну той що по фєні вміє ботать і всюди блати має, який вимагав незаконних дій від своїх працівників, ніяк ся не вспокоїть.

Тож вже і кримінальне провадження закрили, попри явні ознаки в його діях службового злочину. І вже два роки намагається судитись з «Четвертою владою» (хоча досі затягується суд, не доходячи до розгляду по суті).

Сьогодні прислав до нас вже другу перевірку архбудконтролю (перша пішла ні з чим ще роки два тому). А паралельно ще хоче наслати пожежників, податківців, юстицію, дивно, що не написав президенту :).

Ніяк йому спокою не дає наша садиба (будинок з надвірними будівлями), зведена в 1958-му році прадідом дружини, і яку ми з 2009-го року добудовуємо і все ніяк до кінця не добудуємо.

Часу на перевірку незаконних будівництв в рекреаційній зоні Басів кута, вочевидь, немає. Як і десятки інших будівництв з порушеннями (або їх легше подоїти). А тут вже вдруге приходять.

Смішні такі :) Це як Яник колись думав, що безпрєдєлом, а в цьому випадку ще й безглуздим (почитайте лист) можна закрити рота людям. Ну-ну :) 

Вбачаю в цьому листі пана Мічуди «переслідування журналіста за виконання професійних обов'язків, за критику, здійснюване службовою особою або групою осіб за попередньою змовою» (частина 2 статті 171 КК України).

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте