Начальника Рівненського ДАБІ відсторонили від посади на 60 днів

Якщо апеляція не змінить рішення Рівненського міського суду, Ігор Мічуда 60 днів перебуватиме в слідчому ізоляторі
Джерело
«Четверта влада»

Начальника обласної Держархібудінспекції Ігоря Мічуду відсторонили від займаної посади на 60 діб. Клопотання мали розглянути ще вчора, 30-го травня, однак повернули прокурору для приведення документу у відповідність.

Захисник підозрюваного Ігор Солімчук розповів, що військова прокуратура на засідання не приїхала.

Клопотання зачитував заступник начальника відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області Іван Яковчук.

За словами Ігоря Солімчука, саме Іван Яковчук не мав повноважень клопотати про відсторонення посадовця із посади.

– Він працює на посаді заступника начальника слідчого відділу. Це ж не слідчий, а в кримінально-процесуальному кодексі є поняття слідчого, є їх начальника і прокурора але не заступника начальника слідства, – каже захисник.

Також адвокат каже, що перераховані гроші були не хабарем, а платою за товар. Хоча раніше Ігор Мічуда взагалі обурювався «які гроші?».

Ігор Солімчук стверджує, що це не хабар, а розрахунок між фірмами за товар. Фото з архіву

– В лютому було дві поставки майже на сто тисяч, на складі зараз лежить продукція і мають передати листа та відправити для «Буд Кепітал Менеджмент», щоб вони приїхали і забрали це, – стверджує адвокат.

Ігор Солімчук також розповів, що вже подав апеляцінй скаргу на рішення про тримання під вартою Ігоря Мічуди.

Нагадуємо, Ігоря Мічуду звинувачують у змові зі своїм сином Андрієм Мічудою і вимаганні хабаря у заступника директора «Буд Кепітал Менеджмент».

Фірма будує житловий комплекс на розі вулиць Гагаріна-Костромська «Рівненська брама» з яким пов'язане і попереднє кримінальне провадження щодо Ігоря Мічуди.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте