Нічні екскурсії та «Музейні гостини» у Рівному

Куди піти найближчими днями

Фото із попередніх років нічної екскурсії «Ніч в музеї історії ОА». Монах чекає на відвідувачів
Джерело
Фото: Район Острог

Екскурсії нічними підземеллями, кінозал під відкритим небом, виставки, презентації та концерти. Саме так рівняни можуть провести залишок тижня.

Вже вчетверте у Рівному відбудуться «Музейні гостини – 2018». Захід приурочений до Міжнародного дня музеїв. Організовує Рівненський обласний краєзнавчий музей.

Святкування розпочалися ще на на почату тижня. Отож, пропонуємо ознайомитися із програмою заходів до кінця тижня. 

Перегляд фільму під відкритим небом. Фото із Facebook сторінки «Люблю музей»

16.05.  21:30   Нічний кінозал на подвір’ї музею представляє фільм «Грецький горішок», присвячений художнику Георгію Косміаді.
 
17.05.  21:45   Нічна екскурсія по Рівненському краєзнавчому музею «В гостях у князя Любомирського»

Ось як музей анонсує нічну екскурсію: «Власник Рівного, будівничий чоловічої гімназії (1839) князь Фредерик Любомирський запрошує тих, кому не байдужа минувшина рідного краю, пройтися музейними залами, які колись слугували навчальними класами та дізнатися про історію рідного краю в променях ліхтарика. (Замовлення за тел. 0673604887)».
 
18.05.  13:00   Відкриття виставки багатошарової витинанки львів’янки Ірини Токарської та презентація книги «Фіалкова хмаринка».

«Її світ тонкий та поетичний, філософський та  ліричний, складний та багатогранний, як і її художні та літературні твори», – йдеться в анонсі музею.
 
14:30     Презентація книги Віктора Мельника «Базальтовий край» (Київ), яка розповідає про базальти на Землі і в космосі, про вивчення базальтів Волинського Полісся, а також про ідею створення Мінералогічного музею під відкритим небом на території Костопільськлого району Рівненської області.              
 
19.05.  11:00   Традиційне фольклорно-етнографічне свято «Музейні гостини», де ви ознайомитеся з виробами народних умільців Рівненщини та інших областей України, почуєте виступи кращих вокальних та танцювальних колективів сольних виконавців, а також зможете отримати задоволення від атмосфери свята.

Фото із попередніх років нічної екскурсії «Ніч в музеї історії ОА». Читання документу. Фото Ostroh.Info

Окрім того, у Національному університеті «Острозька академія» 17 травня відбудеться міжнародна акція «Ніч у музеї історії ОА». Відвідувачам представлять нічні підземелля та інші різні цікавинки. Бронювання та купівля квитків за телефоном (097)8647401 (Olha Khmyz) або у Музеї історії Острозької академії. 
 

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте