«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user roman_shustik
Головлікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру

«Міленіали» або чому ми маємо слухати дітей

Давно крутилось на думці, але ніяк не було часу записати. Тема на перший погляд несерйозна, але я переконаний, що дуже важлива.

Час не шкодує нікого, ніби ще вчора ми були підлітками, вперше закохувались, навчались в інститутах – а тут раз і тобі вже п’ятдесят. І вже твої діти закінчують університети. Але вони, діти, геть інші. І не тому, що ти порівнюєш їх з молодим собою з висоти прожитих років. Тому, що світ став геть інший.

Динамічніший, швидший. Колись не було вільного доступу до нових технологій, Інтернету. Ба більше – телевізори навіть не у всіх були. Свої знання ми збирали по крупинках з підручників, переймали їх від вчителів-наставників. Все було не так просто і швидко.

Ми справлялись, ми старались… Ми чогось та й добились в житті.

Але зараз треба чітко зрозуміти – ми ніколи не зможемо перевершити наших дітей. І не тому, що вони молодші. Вони – інші.

Вони краще і швидше адаптуються до вимог нового часу. В одній статті прочитав, що їх називають міленіалами, тобто людьми, які народились в період 1984 по 2000 роки і зараз якраз входять у найбільш продуктивний вік.

Їх доповнюватиме ще молодше покоління Z, які народились після 2000 року. Вони з дитинства звикли до нових технології, вони увібрали український дух свободи та патріотизму, як кажуть, з молоком матері.

Вони, наші діти, швидко вчаться, не бояться відкривати для себе світ та нові знання. Вони сміливі і рішучі. І з цим не посперечаєшся, цьому можна тільки по-доброму заздрити. Перед ними відкритий світ та мільйони можливостей.

Так, у молоді часто браку досвіду, мудрості і витримки. Але все це є у нас. Ми маємо ділитися з ними цим досвідом, ми маємо їх любити і всіляко підтримувати.

Зрештою дозволити їм робити нас прогресивнішими. Непроханими настановами, наріканнями, конфліктами – ми не станемо до них ближче. Вони, «міленіали», цінують рівність і допомогу.

Любімо своїх дітей, підставляймо їм своє плече, будьмо для них не тільки батьками, а й друзями. І вони змінять наш світ на краще. Ми разом з ними це зробимо! Бо любов і взаємодопомога створює нову кращу країну, робить кращими нас!

Робіть добро!

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)