Подарунки? Авжеж, подарунки!

Значна частина читачів може гнівно вигукнути: та які можуть бути подарунки, коли війна! Коли бомблять мирні міста, а бійці на фронті роблять все можливе і неможливе, щоб зупинити ворога! Коли волонтери збирають кошти для закупівлі дронів, амуніції, медикаментів чи антидронових рушниць!

Та як ви смієте говорити про подарунки!

Шановні пані та панове, сміємо і вас запрошуємо до розмови!

Подарунок – це не обов’язок. Подарунок – це почуття. Ваші почуття до тієї людини, якій обираєте подарунок, виражені у матеріальній формі. 

Тому, коли виникає питання, що подарувати хлопцю на день народження, або як привітати дівчину з нагоди іменин, не варто впадати у раж. Зрештою, можете просто зателефонувати чи залишити вітання у соціальній мережі.

Війна, на щастя, не позбавляє нас властивості відчувати любов, вдячність, прихильність, проявляти турботу та розуміння.

Більше того, психологи стверджують: зараз життєво необхідно виявляти свої емоції. Вкрай важливо сьогодні, просто зараз сказати людині, яка поруч з вами, про свої почуття. Це допомагає вижити і зберегти неушкодженою свою психіку у наш непростий час.

Отож, не соромтеся висловлювати свої почуття подарунками і словами.

Подарунок має ту особливість, що дозволяє проявити любов та увагу навіть тоді, коли ви не здатні висловити це вголос. Це варто знати і можна використати, достатньо лишень відповідально поставитись до вибору подарунка.

Скажімо, багато хто вважає доцільним дарувати косметику чи парфуми – жіночі чи чоловічі набори, байдуже. Скажіть, а ви точно впевнені, що ці засоби підходять вашому візаві?

Що ж дарувати? Хороший алкоголь? Рідкісний чай? Посуд? Одяг? Книжки? Сувеніри, які будуть припадати пилом у кутку шафи?

Власне, подарунком може бути будь-що з вищепереліченого, якщо ви впевнені, що людина саме ці речі любить, цінує чи колекціонує.

Головний критерій вибору подарунка: він має подобатись чи бути необхідним тій людині, яку обдаровують. А для цього ви мусите знати смаки та вподобання ювіляра, а також проявити фантазію.

Щоб не помилитись у виборі, скористайтесь порталом GiftMall. Тут пропонують цікавий та неординарний підхід: подарунковий сертифікат. Це універсальний подарунок, який підійде і хлопцям, і дівчатам, і людям більш поважного віку.

Вам не треба морочитись, вибираючи між сотнями видів презентів, достатньо лише придбати сертифікат на товари чи послуги. Погодьтесь, це значно легше.
Такий подарунок підійде абсолютно кожному, тому що сертифікат можна використати в одному із кількох сотень магазинів-партнерів.

Вам залишається тільки погортати сторінки сайту, щоб підібрати щось небуденне та відповідне смакам обдаровуваного. Саме так: не вашим уподобанням, а інтересам чи захопленням іменинника. 

Сертифікат може мати фізичну форму у вигляді пластикової картки, упакований в святкову коробку. Є й електронні сертифікати, які надсилаються у вигляді коду на один із вказаних вами контактів.

На спеціалізованому ресурсі GIFTMALL обирати подарунок легко, тому що помилитись неможливо. Номінал сертифікатів стартує від 50 грн, тому ви зможете придбати подарунок навіть при дуже обмежених можливостях.

Найголовніше: це безпечно. Ви не ризикуєте прийти в магазин і потрапити на повітряну тривогу. Обрати подарунок можна у будь-який час доби в зручному місці. Все решта зроблять працівники порталу: підготують сертифікат, дбайливо упакують та надішлють на вказану вами адресу, або відправлять у електронному вигляді. 

Спробуйте, вам сподобається.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте