Як повноцінно відпочити 55 днів у 2019-му році, маючи 24 дні відпустки

Лайфхак

Якщо вам хочеться показати, що ви відпочивали на лижному курорті, попри те, що вас там не було – запостіть будь-яке подібне фото в масці – всеодно вас не впізнають :))
Джерело
jwoman.in.ua

Як у цьому році сходити у відпустку 6 разів, вклавшись в офіційні 24 дні.

Ви вже спланували відпустку в цьому році? Чи ще не знаєте, коли найкраще це зробити, щоб не витрачати всі дні за один раз?

Кабінет міністрів прийняв остаточний графік роботи в цьому році. Work.ua порахував як, коли і скільки днів взяти, щоб відпочити, не вдаючись до відпустки за свій рахунок.

Важливо! У статті ми виходимо з того, що на вашій роботі відпустка 24 календарні дні з урахуванням субот і неділь. Якщо у вас інший випадок, ви можете вибрати для себе те, що підходить саме вам, просто використовуючи наведену схему.

Березень

У березні буде одна неробоча п'ятниця – 8 березня. Якщо ви візьмете відпустку з 11-го по 15-те березня, то витратите 5 законних днів, а відпочинете 10.

Квітень-травень

У квітні справжні канікули. Завдяки Великодню і Першому травня буде 4 офіційних вихідних. Тому ми радимо піти у відпустку з 2-го по 3-тє травня. Так у вас буде 9 днів повноцінної відпустки, на який ви витратите всього 2 дні з 24-х офіційних.

Червень

У червні буде Трійця і День Конституції. Вибирайте ті вихідні, які вам більше підходять. Наприклад, з 18-го по 21-те червня, або з 24-го по 27-ме. Так ви відпочинете 9 днів, витративши всього чотири.

Серпень

У серпні буде офіційний вихідний на честь Дня незалежності. Візьміть відпустку з 27-го по 30-те серпня – відпочинете 9 днів, витратите чотири.

Жовтень

У жовтні буде День захисника України, візьміть відпустку з 15-го по 18-те жовтня. Так вийде відпочити 9 днів, використавши всього чотири.

Грудень

У грудні відзначають Різдво і Новий рік. Якщо у вас є плани на новорічні канікули, радимо взяти відпустку з 23-го по 28-ме грудня. Таким чином відпочиваєте 10 днів, а витрачаєте всього 5 з офіційних 24-х.

І навіть якщо ви обов'язково повинні йти у відпустку на 14 днів, інші 10 ви можете використовувати, згідно з нашими порадами. А інші два тижні залиште на лютий, липень, вересень або листопад, в яких немає жодного додаткового офіційного вихідного.

Сподіваємося, ці рекомендації вам знадобляться і допоможуть побільше відпочити, щоб продуктивніше попрацювати! :)

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте