Луцька прокуратура зобов’язала міську владу притягнути чиновників до відповідальності

За порушення Закону України «Про доступ до публічної інформації»

Джерело
«Четверта влада»

Перші здобутки у відстоюванні журналістами та громадськими діячами в сфері права на доступ до публічної інформації у Волинському регіоні.

При підготовці матеріалу про те, як лучани роками чекають квартир, а чиновники приховують хто отримує безкоштовне житло, луцька журналістка Валентина Куць, слухачка «Школи журналістських розслідувань» Рівненського агентства журналістських розслідувань звернулась у прокуратуру зі скаргою на ненадання їй місцевими чиновниками інформації.

Також скаргу в прокуратуру Луцька, через ненадання луцькими чиновниками інформації, написав і головний редактор Рівненського агентства журналістських розслідувань Володимир Торбіч.

З цього приводу Луцька міська прокуратура направила подання про усунення порушень законодавства про доступ до публічної інформації у Луцьку міську раду.

Також прокуратура вказала, що керівництво та посадові особи Луцької міської ради неналежно виконують свої обов’язки та мають низький рівень знань Закону. 

Прокуратура зобов’язала притягнути до дисциплінарної відповідальності чиновників Козюту Г.О. (яка зокрема готувала відповіді для Агентства), Раєнка В.В., Нечипоренка Т.В., Ковальчук Р.Л. та Назарука С.В.

Повністю надаємо подання прокуратури:

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте