РОГО КВУ підписало угоди про співпрацю з переможцями конкурсу на участь у програмі «Ініціатива – шлях до успіху місцевої громади»

В неділю, 13 грудня, в Рівному в приміщенні обласної державної бібліотеки відбулося офіційне підписання угод про співпрацю між РОГО «Комітет виборців України» та ініціативними групами сільських громад-переможниць конкурсу на участь у програмі «Ініціатива – шлях до успіху місцевої громади».

Нагадаємо, що конкурс був оголошений організацією влітку цього року. На початку вересня в результаті засідання конкурсної комісії було відібрано 10 громад-переможниць. Після цього представники ініціативних груп цих громад взяли участь у семінарах на теми написання проектів та стратегічного планування розвитку громади.

«Ми свідомо перед підписанням угод з громадами провели навчальні семінари, щоб ініціативні громади мали можливість удосконалити подані на конкурс ще влітку заявки, – керівник програми «Ініціатива – шлях до успіху місцевої громади» Юрій Пасочник.

– З моменту офіційного підписання угод розпочнеться реалізація проектів. Сподіваємось, що наша співпраця з ініціативними групами допоможе їм вирішити свої локальні проблеми, а також стане гарним прикладом для інших громад».

Для довідки:

Програма «Ініціатива – шлях до успіху місцевої громади» реалізується Рівненською обласною громадською організацією «Комітет виборців України» за сприяння Фонду ім. Стефана Баторія (Польща).

В рамках цієї програми протягом 2009-2011 років передбачається: розробити плани розвитку відібраних громад; організувати цикл навчальних семінарів для представників ініціативних груп; надати фінансову підтримку на вирішення важливих соціальних проблем громад.

Переможці конкурсу на участь у програмі «Ініціатива – шлях до успіху місцевої громади»:

  • -    с. Олександрія Рівненського р-ну, проект «Згуртуймося заради дітей»;
  • -    c. Дермань-1 Здолбунівського р-ну, проект з впорядкування джерела «Жолобок»;
  • -    с. Лішня Демидівського р-ну, проект з впорядкування місця відпочинку в селі;
  • -    с. Жовтневе Радивилівського р-ну, проект з ремонту культурно-дозвільного комплексу (будинку культури);
  • -    с. Вовничі Млинівського р-ну, проект з перекриття даху та проведення внутрішнього ремонту приміщень другого поверху гуртожитку;
  • -    с. Вербень Демидівського р-ну, проект з впорядкування та сучасного озеленення навчального закладу села;
  • -    с. Смордва Млинівського р-ну, проект з облаштування місця відпочинку в селі;
  • -    с. Одринки Сарненського р-ну, проект з благоустрою вулиці, облаштування сцени клубу та дитячого майданчика;
  • -    с. Лозки Володимирецького р-ну, проект «Олізарка – джерело здоров’я і пам’яті»;
  • -    с. Дюксин, Костопільського р-ну, проект з встановлення пам’ятного знаку «Дзвони пам’яті».

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)