Рівняни вийшли на суботник, щоб зупинити забудовника-правопорушника у намірах привласнити землю парку

Фоторепортаж

Земля на Пагорблі слави знову під загрозою захоплення забудовником-правопорушником. Рівняни вкотре змущені захищати свій парк
Джерело
«Четверта влада»

8-го жовтня близько півсотні рівнян, за ініціативи громадського руху «Захистимо Рівне», прийшли  на Пагорб слави, щоб долучитися до суботника.

Рівняни вкотре змушені захищати місто від нечесних комерсантів. Ті, заручившись сфальшованою судовою експертизою та за байдужості керівництва міста, отримали черговий шанс отримати землю парку під будівництво будинку.

Адже перша судова інстанція визнала пустир на Пагорбі слави незавершеним будівництвом і надала право власності на нього забудовнику-правопорушнику.

Ще 22 фото дивіться у фотогалереї.

Рівнерада готує апеляцію на рішення суду.

Рівняни ж подаватимуть заяву про злочин судового експерта, який зазначив, що на ділянці, яку колись орендував забудовник-правопорушник, є незавершене будівництво.

Насправді ж сьогодні, як і два роки тому, на ділянці – лиш хащі та купка звалених бетонних блоків.

Позаду бетонних блоків – самосіви диких дерев та кущів, а також гола земля. Саме тут фальшива експертиза побачила неіснуючий об'єкт незавершеного будівництва.

Тож рівняни взяли лопати, сокири та пилки і прибрали частину території парку.

Наступного тижня тут висаджуватимуть дерева.

Нагадуємо, невідома фірма весною 2014 року захопила, обгородила і почали забудовувати близько 68 соток землі парку на Пагорбі слави.

Згідно з договором оренди, ще у 2008 році Рівненська міськрада надала для ППФ «Офіс-дизайн» в районі Пагорбу Слави 8,3 сотки для будівництва закладу громадського харчування.

Засновник цієї фірми пов'язаний з керівниками структур «Набережного кварталу» у Рівному.

Прокуратура Рівного в рамках кримінального провадження встановила, що організацією, яка безпосередньо виконувала будівельні роботи на Пагорбі Слави, був Житлово-будівельний кооператив «Домо-Буд» (фірма через засновників також прямо пов'язана з «Набережним кварталом» – авт).

Рівняни власноруч зупинили незаконне будівництво на Пагорбі Слави.

Продовжити тут будівельні роботи, правда, безуспішно, спробувало ТзОВ «Зелений дуб», одним із засновників якого є людина «Набережного кварталу» В'ячеслав Кочубей, нинішній керівник парківського «інвестора»

Нині Господарський суд Рівненської області, в особі судді Оксани Андрійчук, погодився із аргументами забудовника-правопорушника і визнав частину (майже 72 кв.м.) закинутого зарослого пустиря на Пагорбі слави у Рівному самовільним будівництвом, дозволивши його узаконити.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)