На Рівненщині повісилась школярка: подробиці від міліції

У селі Луко Володимирецького району сьогодні трагедія. 15-річна дівчина, не бажаючи іти до школи, вирішила покінчити життя самогубством. 1 вересня Оксана (з етичних міркувань імена в тексті змінені) мала б піти до 9-го класу, проте сісти за шкільну парту їй так і не судилося.

Як розповідають батьки померлої, донька ввечері 31 серпня пішла до себе в кімнатку та закрилась. Здається все було як завжди, проте рано вранці, коли родичі будили дівча до школи – у відповідь ніхто не озивався. Відкривши двері кімнати, батьки оторопіли – їхня рідна Оксаночка повісилась, а на столі залишила записку.

Рідні не раз чули висловлювання про небажання жити, проте батько, який найкраще спілкувався з дівчинкою, щораз переконував викинути ці дурні думки з голови.

В школі розповіли, що Оксана навчалась добре, дисципліну не порушувала. Однак через вроджену ваду кісток ніжки, дівчинка сильно комплексувала.

– На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група райвідділу, а також керівництво управління МВС України в Рівненській області. Експерти, оглянувши кімнату померлої, виявили безліч книг про магію, хіромантію, карти Таро, анатомію людини, – зазначає начальник УМВС Василь Лазутко.

– Досліджуючи речі дівчини, зокрема записи у її зошитах, правоохоронцям стало очевидним, що до свого прощання із життям дівчинка готувалася, а свої думки з цього приводу викладала на папері сумними, й до болі по дитячому щирими тезами. У написанні прослідковується вплив на дитячу свідомість культистської літератури.

Судмедексперти підтвердили основну версію – самогубство вчинене шляхом самоудушення через повішання. Наразі правоохоронці проводять детальну перевірку та встановлюють усі обставини трагедії.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)