Рівненщині треба ще 72 шкільні автобуси, а виділили гроші на «орієнтовно 30»

У 2021 році навчальні заклади Рівненщини отримали п’ятнадцять шкільних автобусів, у 2020 – двадцять три. Нині у шкільних автопарках області – понад двісті п’ятдесят автобусів, але все одно не вистачає
Джерело
Фото зі сайту Рівненської облдержадміністрації

Трохи більше 32-х мільйонів заплановано на придбання шкільних автобусів на Рівненщині. Всім школам області не вистачить.

Придбати нові шкільні автобуси у Департаменті освіти та науки планують якнайшвидше, адже кажуть, що ціни на початку року нижчі, ніж наприкінці – тоді багато хто оголошує закупівлі на транспорт і продавці піднімають вартість.

Нині у громадах області потрібні сімдесят два автобуси, каже директор Департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Петро Коржевський.

– Ми будемо працювати з потребою на 2022 рік у громадах, де готові співфінансувати, – це орієнтовно тридцять одиниць.

Будемо дивитися на нашу суму, регулювати співфінансування максимально, щоб громади включилися. Щоб ми могли, наприклад, цього року купити тих тридцять автобусів.

– Тридцять автобусів – це приблизно шістдесят мільйонів гривень, – розповідає Петро Коржевський.

Нагадаємо, що на купівлю шкільного транспорту Рівненщина отримає трохи більше тридцяти двох мільйонів гривень із держбюджету.

– Треба десь додати ще двадцять вісім, – каже Петро Коржевський.

– У нас фактично технічні завдання минулорічні за автобусами є. Нам залишилося тільки комунікувати з громадами, кожна з яких та який відсоток співфінансування готова вкласти.

Закупівлі почати хочуть орієнтовно в лютому.


Якщо наша діяльність вам подобається і ви вважаєте її важливою – підтримайте «Четверту владу». Завдяки підтримці ми зможемо працювати ще краще.

Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте