Рівненська громадська ініціатива пропонує підприємцям безкоштовну допомогу з тендерними закупівлями

Громадські активісти з ініціативи «За чесний тендер» пропонують представникам фірм з Рівненщини, Волині та Житомирщини безкоштовну допомогу по підготовці документів та участі в тендерах на Прозорро. 

Про це повідомляє керівник ініціативи «За чесний тендер» Святослав Клічук.

– Кількість підприємців збільшується, ми постійно проводимо навчання, консультуємо. Але ще відчувається боязнь і недовіра до тендерів у багатьох потенційних учасників. Ця зневіра підсилюється і критикою чиновників реформи закупівель, і зловживаннями деяких посадовців, як, наприклад, рівненського УЖКГ, які руками й ногами опираються проти допуску у свою сферу нових учасників, – розповідає Святослав Клічук для «Четвертої влади».

Також керівник ініціативи «За чесний тендер» зазначає, що найбільше коштів виділяється на ремонти та будівництво, також ліки, медобладнання, харчування, техніку, транспорт. 

Активісти готові допомогти підприємцям у аналізі вимог тендерної документації, підготовці пропозиції, участі в аукціоні, а при потребі – оскарженні нечесних закупівель та інформаційній підтримці. Усе це безкоштовно, завдяки реалізації проекту «Сприяння прозорості влади у Західній Україні», що фінансується американським фондом NED.

– Реформа у сфері публічних закупівель принесла багато можливостей, – говорить керівник ініціативи «За чесний тендер» Святослав Клічук, – але без  збільшення кількості підприємців чи фірм, які готові чесно працювати у цій сфері значних позитивних змін не настане. Тому ми готові допомагати бізнесу, початківцям, взяти участі у кількох тендерах.

За словами активістів головною умовою їх допомоги є бажання підприємців чесно конкурувати а також добросовісно виконувати взяті на себе перед бюджетними організаціями зобов’язання.

Якщо когось зацікавила така можливість, активісти просять писати їм на [email protected] або телефонувати 067-877-60-98 (Мирослава Примак).

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)