Рівненські працівники СБУ затримали інформатора терористів «ДНР»

Ілюстраційне фото з tsn.ua

46-річного жителя Донецької області обвинувачують у сприянні діяльності терористичної організації. Це кримінальне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 258-3 Кримінального кодексу України.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Процесуальне керівництво у цій справі здійснює прокуратура Рівненської області. Вона ж скерувала до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка. Судитимуть обвинуваченого у Краматорському міському суді, за місцем його реєстрації.

За версією слідчих, чоловік упродовж 2017-2019 років активно сприяв представникам терористичної організації «ДНР».

Докази свідчать, що він збирав та передавав їм деталізовані дані про місця дислокації, інтенсивність переміщення військовослужбовців, військової техніки та авіації Збройних сил України, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції, а в подальшому, операції об’єднаних сил.

Дії інформатора припинили у лютому 2019-го року. Чоловіка затримали за  місцем проживання у Донецькій області. Затримували співробітники Управління Служби безпеки України в Рівненській області.

Вирок суду обвинувачений чекатиме під вартою. За вчинення інкримінованого злочину йому загрожує позбавлення волі до 15-ти років.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте