«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user dyrektorka
Заступниця головного редактора АЖР «Четверта влада»

Рівненський художник, якому нещодавно робили операцію, потребує допомоги

Рівненський художник Стас Мельничук, який з дитинства має хворобу нирок, кілька місяців тому опинився в лікарні. Завдяки допомозі рівнян вдалося зібрати необхідну суму для тодішнього лікування, операції та догляду. 

Тривалий час після операції він не міг ходити, настільки був ослаблений. Але зараз йому суттєво краще. Сім'я дуже вдячна лікарям за порятунок Стаса, і всім небайдужим – за допомогу.

Зараз Стас уже ходить сам. Змушений кілька разів на тиждень їздити на діаліз. Кожного разу це таксі в обидві сторони, адже дійти до зупинки самому – нелегко. Стас також має потребу у спеціальному харчуванні і постійних ліках для підтримки стану здоров'я.

Після операції Стас знову може ходити. Але на діаліз кілька разів на тиждень мусить їздити на таксі. Фото надала сім'я Стаса

Стас живе у Рівному з матір'ю, сестрою і братом. Мати і сестра опікуються Стасом, працює лише брат. Інші доходи сім'ї – пенсія з інвалідності і подекуди кошти за картини. Мама Стаса теж має проблеми зі здоров'ям. Тому сім'я потребує допомоги.

Допоможе кожна ваша перерахована гривня.

Карта Приватбанку: 5168 7573 3230 4692 Мельничук Станіслав Олегович.

А це сюжет, який чотири року тому знімали про Стаса:

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте