Організована група гастролерів продовжує збирати кошти у Рівному

Збирають кошти «ВІТЕРАНАМ гарячих точок», про це свідчить напис на скринці, з якої чоловіки щодня беруть кошти на проживання
Джерело
«Четверта влада»

Чоловіки в камуфляжі із Одеської області продовжують свої виступи зі збору коштів у Рівному. Їхній організатор каже, що вони збирають на відновлення музею в Татарбунарському районі Одещини, але на скринці зовсім інший напис.

Цього разу вони збирають з довірливих громадян на автовокзалі, що на Київській.

«Четверта влада» вже досліджувала діяльність груп гастролерів у попередньому розслідуванні: Хто і чому у Рівному збирає кошти під шансон про російських військових.

Один з гуртів організованої групи – «Перевал» – продовжує гастролі у Рівному. Цього разу музики просять на автовокзалі.

Один із чоловіків, Ігор Будько, невдоволений що його запитують про документи, але запевняє, що все мають. Також скаржиться на надмірну увагу журналістів.

Музиканти розповідають, що в організації є керівник Юрій Дрангой, який каже куди їхати і для кого збирати гроші.

З повідомлення в міську раду видно, що кошти збирають на музей у Татарбунарах, але на скриньках зі збору коштів йдеться про допомогу ветеранам, та сім’ям загиблих в Афганістані в миротворчих місіях та антитерористичних операціях

На питання про те звідки волонтери беруть кошти на проживання чоловіки, як і раніше, плутаються у поясненнях.

Один із музикантів, Андрій, який відмовився говорити прізвище, каже, що Спілка виділяє близько 500 гривень на проживання і проїзд. Цю інформацію заперечив керівник спілки з Одещини.

У свою чергу Ігор Будько каже, що кошти у розмірі 535 гривень беруть собі зі скриньки, а решту перераховують на картку. Є чеки про перерахування на картку керівника Спілки, а не на саму спілку, як би мало бути за законом.

Серед документів волонтери показують подяки, з яких видно що Рівне – це не єдине місто, де вдалося провернути свою діяльність. Напередодні вони давали концерти у Закарпатській та Львівській областях.

Ігор Будько показує свій членський квиток Татарбунарської Спілки ветеранів Афганістану.

Також волонтери показують документ з підписом керівника Татарбунарської районної організації Спілки ветеранів Афганістану Леоніда Вторенка, де він звертається до голів міст і сіл з проханням всесторонньо допомагати гурту, який здійснює благодійно-фінансову підтримку сім’ям загиблих і інвалідів війни в Афганістані та АТО.

Раніше керівник спілки Леонід Вторенко стверджував, що не видавав гурту ніякого докумету

Музиканти також показали декілька чеків з перерахунком коштів, зокрема на одному зазначене ім’я отримувача – Леонід Вторенко

Один із чеків виписаний на ім'я керівника Татарбунарської спілки ветеранів Афганістану Леоніда Вторенка

Раніше журналістка «Четвертої влади» телефонувала Леоніду Вторенку, і він стверджував, що дозволу на збори коштів не давав. 

– Я вже сказав – гоніть їх, ніякого я їм не давав документа [збирати кошти]! – запевняв Леонід Вторенко. 

Телефонуємо до Леоніда Вторенка вдруге, аби з’ясувати, що за документ чоловіки у камуфляжі показали журналістці. 

Керівник спілки почувши, що питання стосується гурту «Перевал», зі словами «Ви що до мене кожний день дзвонить будете!?» вибив дзвінок.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте