Важкохвора рівненська вчителька, яку доглядає внучка, потребує допомоги

Наталя Шишканова соромиться фотографуватися. Через набряки на тілі
Джерело
«Четверта влада»

Вчителька зарубіжної літератури Наталя Шишканова, про яку ми писали весною, знову опинилася в лікарні. Видалена ще в молодості нирка, цукровий діабет, гіпертонія. Усе це погіршує стан жінки. За хворою доглядає внучка Марія, яка теж хвора і яка фактично стала її дочкою.

Завдяки попередній публікації, весною, вдалося зібрати близько 20-ти тисяч гривень. Наталя і Марія розрахувалися з боргами, які їх гнітили. Також Наталя Петрівна пролікувалася в лікарні.

Марія показує стосик квитанцій з попереднього лікування:

А потім ще постійно купували ліки для щоденного прийому вдома.

– Кожні два-три дні треба в аптеку ходити, по 200-300 гривень на ліки витрачали коли вдома лікувалися, –  розповідає Марія Шишканова.

Каже, що мріяли отримати за соціальною програмою інвалідний візок, щоб можна було прогулюватись по вулиці. Але поки що кілька місяців в черзі на отримання візка.

Тим часом стан Наталі Шишканової знову погіршився. Тож вчительку поклали в міську лікарню. Але поки що полегшення немає.

– Вона стала такою важкою, – з розпачем розповідає внучка Марія. – Вона раніше сиділа, трішки могла рухатися лежачи. А тепер ми втрьох (з медпрацівниками в лікарні) її перевертаємо. Вона така ослаблена. Я навіть не знаю як тепер справлятимуся з доглядом вдома. Я ж повністю її обслуговувала.

– Я не опускаю руки, кажу собі що будемо боротися, але де ж мені ці гроші брати?, – ледь не зі сльозами додає 26-річна худенька дівчина.

Лікарі з'ясували що для покращення стану Наталі Петрівни потрібно поприймати альбумін. На перший період, щоб його достатньо закупити, потрібно близько 5-ти тисяч гривень.

Марія в розпачі. Адже таких коштів у них немає. Пенсій, яку отримують обидві жінки (Марія теж має інвалідність), ледве вистачає на поточні потреби.

А родичів, які б могли допомогти – немає.

Для тих, хто може допомогти – пенсійна картка в Приватбанку 5168 7573 4813 1675 Шишканова Наталя Петрівна.

Наталя Петрівна у 1990-х

 

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте