Рівненський «шаріївець» погрожував головреду «Четвертої влади»

Ельдар Магомедов на відкритті офісу партії Шарія у Рівному в 2019 році
Джерело
Фото – Типове Рівне

Ельдар Магомедов, якого пов’язують з осередком партії Шарія у Рівному, надіслав повідомлення з непрямими погрозами головному редактору «Четвертої влади» Володимиру Торбічу. Причиною погроз стало фото з Магомедовим, яке Володимир Торбіч опублікував у фейсбуці.

Про це Володимир Торбіч повідомив на своїй фейсбук-сторінці та розповів деталі представниці ІМІ у Рівненській області.

У повідомленнях, які отримав Володимир Торбіч, Магомедов згадує про фото, яке, на його думку, зробив Торбіч. Світлина є підтвердженням того, що Ельдар Магомедов був присутній на церемонії прощання із загиблим на фронті військовим і головредом «Горинь інфо» Тарасом Давидюком 8 листопада.

Перебування Магомедова на похоронах здивувало і обурило багатьох рівнян, адже Ельдара Магомедова вважають одним із «шаріївців», які влаштували напад на Тараса Давидюка у 2019 році напередодні парламентських виборів.

Як відомо, у липні 2019 року Тарас Давидюк писав, що на нього напали «тітушки з ватної московської партії Шарія». У результаті нападу Давидюк отримав хімічні опіки, він звертався до лікарні і подав заяву в поліцію, однак нападників не знайшли.

Ельдар Магомедов (стоїть з паличкою) під час прощальної церемонії з Тарасом Давидюком. Фото з фейсбуку Володимира Торбіча
Ельдар Магомедов (стоїть з паличкою) під час прощальної церемонії з Тарасом Давидюком. Фото з фейсбуку Володимира Торбіча

У повідомленнях Магомедов пише, що фотографувати його зі спини – це прояв боягузтва. Також він образливо висловлюється стосовно Володимира Торбіча і пише йому: «Ти ж напевно в курсі. що «земля кругла»; «Всьому свій час і для всіх свої нагод – твоя попереду». Ці слова Магомедова Володимир сприйняв як погрози.

Скріншот переписки Еладара Магомедова і Володимира Торбіча. Скріншот з фейсбуку Володимира Торбіча
Скріншот переписки Ельдара Магомедова і Володимира Торбіча. Скріншот з фейсбуку Володимира Торбіча

У коментарі ІМІ Володимир Торбіч розповів, що публікував фото, яке зробила його колега, у коментарях в одному з фейсбук-дописів, адже його здивувало, що Ельдар, відомий у Рівному через свою причетність до партії Шарія, участь у антивакцинаторськх заходах і інших скандальних подіях, прийшов на похорон Тараса Давидюка.

«Потім бачу у фейсбуку повідомлення, що він написав якісь образи і погрози. Я коротко відповів. Після чого він знову натякнув на якісь погрози, тож запостив після цього публічно, хай народ знає своїх «героїв», – каже Володимир Торбіч.

Ельдар Магомедов на відкритті офісу партії Шарія у Рівному в 2019 році. Фото – Типове Рівне

«За свою журналістську діяльність я стикався з багатьма неадекватами. В моїх силах лише показувати їхнє справжнє обличчя, що і роблю. Я ще думаю, чи варто звертатися в поліцію. Але з досвіду знаю, що поліція, зазвичай, слабка в розслідуванні злочинів проти журналістів. Тож не знаю, чи є смисл витрачати на це час», – розповів Володимир Торбіч ІМІ.

За словами Володимира Торбіча, вперше він мав справу з Ельдаром Магомедовим у 2014 році, коли той просив висвітлити ситуацію про начебто розкрадання грошей, зібраних на Майдані у Рівному. «Власне, все звелося до бездоказового обвинувачення, за що на нього обвинувачені подали до суду за оббріхування, і він цей суд програв. Ми про це писали».

У 2016 році Ельдар Магомедов завітав до «Четвертої влади» в якості оператора рівненської навколополітичної активістки Лілії Москальової, яка оббріхувала «Четверту владу».

«Тоді Ельдар ніби виправдовувався: «Володя, я просто оператор». Тож коли писав блог про цю ситуацію, прифотошопив надпис на його спині «я просто оператор». І він потім через журналіста передавав мені, що образився на це», – розповів Володимир Торбіч.

P.S. Анатолій Шарій – відеоблогер і колишній журналіст, відомий тим, що поширював проросійські наративи. У лютому 2021 року СБУ оголосила Анатолію Шарію про підозру за двома статтям Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 111 (Державна зрада) та ч.1 ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).


Підтримайте ЗСУ

Якщо підтримали ЗСУ і маєте змогу підтримати незалежне рівненське медіа – підтримайте «Четверту владу»

Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграміютубі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері. Вдячні за ваші коментарі та поширення матеріалу.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте