Родичам рівненського журналіста, яким підпалили двері, тепер розбили вікно

Місяць тому невідомий спробував підпалити цю ж квартиру
Джерело
Юрій Дюг

Невідомі розбили вікно в квартирі родичів рівненського журналіста, керівника ГО «Антикорупційний моніторинг» Юрія Дюга. Місяць тому невідомі влаштували підпал у під`їзді, де знаходиться це ж помешкання. За цією адресою зареєстрована громадська організація. Журналіст припускає, що це чергове залякування.

«Щойно в квартирі моїх родичів, яку місяць тому намагались підпалити, розбили каменем вікно. Це реально переходить всі межі... Натяк на те, щоб забезпечити безпеку треба виїжджати з міста? Викликали поліцію, але результатів розслідування попереднього злочину немає... Підозрюваних не знайшли тільки замість того по 10-му колу опитали всіх свідків»,  — пише на своїй  сторінці у Фейсбук Юрій Дюг. 

Усі фото Юрія Дюга

Близько 13-ї години дня хтось жбурнув у вікно квартири на першому поверсі камінь величиною з два кулаки. 

Нагадаємо, 18 лютого невідомий влаштував підпал у квартирі родичів Юрія Дюга. Під двері кинули пляшку із запальною сумішшю на 5 літрів, яка можливо була не одна. Пожежу  загасили вчасно, втім вогонь пошкодив двері та під`їзд. Журналіст пов`язує підпал зі своєю роботою.

Фото наслідків пожежі у квартирі родичів журналіста

Цей інцендент нагадує той, що трапився 22 лютого у редакції порталу «Четверта влада». Невідомий проник у приміщення редакції, коли там працювали журналісти, розлив пляшки з вогнепальною сумішшю на першому поверсі і підпалив. Унаслідок пожежі, яку вчасно загасили журналісти, постраждав перший поверх будівлі і закоптився сажею другий. Деталі — за посиланням. 

Напередодні, 17 лютого, викрали сервери хостинг провайдера, на яких знаходився інформаційно-аналітичний портал «Четверта влада». Коректне відновлення інформації з порталу може зайняти кілька місяців. Всі ці злочини наразі розслідують правоохоронці. 

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте