Що відомо про серійного ґвалтівника у Рівному

Більшість злочинів ґвалтівник скоїв у гідропарку Рівного
Джерело
«Четверта влада»

У 2013-2014-му роках 30-річний чоловік ґвалтував, або робив замахи на зґвалтування жінок у Рівному. Його піймали в серпні 2019-го, після того як він улітку цього року знову повторив спробу зґвалтувати.

10-го серпня поліція арештувала та оголосила підозру у зґвалтуваннях 30-річному рівнянину.

За інформацією з поліції, більшість злочинів підозрюваний скоїв у 2013-2014-му роках. Чотири взимку, один восени і один влітку. Переважно ввечері чи вночі у гідропарку Рівного. Поліція пов'язала їх із цьогорічним замахом на зґвалтування через місце вчинення, спосіб вчинення і залишені ґвалтівником сліди.

Чоловіка підозрюють у трьох закінчених зґвалтуваннях та трьох замахах на зґвалтування.

Потерпілі – п'ять жінок віком від 18 до 30 років та одна старша 30-ти. Поліція підозрює, що злочинів було більше та чекає звернень потерпілих.

За словами прес-офіцерки поліції Рівненщини Марії Юстицької, підозрюваний відкидає обвинувачення.

За інформацією від Рівненської місцевої прокуратури, 30-річному рівнянину оголосили підозру у зґвалтуванні, повторному зґвалтуванні та замаху на зґвалтування.

Суд оголосив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб без права внесення застави. Чоловіку загрожує від 5-ти до 10-ти років за ґратами.

Керівник відділу комунікації ГУ НП в Рівненській області Антон Крук у інтерв'ю UA:Рівне розповів, що підозрюваний працював охоронцем.

– У 2013-2014 він вчиняв злочинні дії і останній злочин був у червні цього року. Власне, так вдалось вийти на його слід і затримати, – розповідає речник поліції Рівненщини Антон Крук.

– В нього жінка, малолітня дитина, може це пов'язано з тим, що він створював сім'ю в цей період часу. А потім знову повернувся.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте