«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user torbich
журналіст, редактор

Скільки грошей залучила і потратила «Четверта влада» у 2021 році

Я щороку мрію, щоб «Четверта влада» оприлюднювала свій річний звіт до 1 квітня. Цього року знову щось завадило. Не просто щось, а найбільша війна в Європі з часів Другої Світової. Але нарешті ми це зробили.

Поки чимало посадовців використовують війну, щоб приховати від українців побільше всього, ми продовжуємо бути мабуть єдиним ЗМІ на Рівненщині, яке 7-й рік поспіль оприлюднює свої річні звіти про гроші і діяльність.

Як і в попередні роки, основою бюджету редакції стали кошти американських та європейських платників податків, які ми залучили в Україну через грантові програми міжнародних організацій.

Ми мріємо, щоб частка внесків наших читачів і шанувальників зростала. І вона зростає, хоч не так швидко. Наприклад у цьому, 2022 році, завдяки цій підтримці за кілька місяців нам вдалося зібрати 86 тисяч 447 гривень.

Підтримка читачів мотивує нас працювати ще старанніше, дає нам для цього більше можливостей. Також ці внески є додатковим підтвердженням для грантодавців, які підтримують роботу «Четвертої влади», що те, що ми робимо – важливе людям.

Кожна ваша підтримка, підписка, незалежно від суми – це ваш голос на підтримку незалежної журналістики, на підтримку команди вотчдогів, на підтримку позитивних змін та дотримання прав у громаді. Зробити внесок можна на нашій сторінці donate.4vlada.com.

Тим не менш, не залежно від джерел походження коштів, ми продовжуємо виконувати свою роботу на користь українського суспільства і, перш за все, мешканців Рівненщини, не залежно від того хто і як до нас ставиться.

Нагадаю, «Четверта влада» вважає журналістику частиною громадянського правового суспільства, яка має спостерігати за діяльністю влади та інших суспільних інститутів, що мають значний вплив на життя людей.

А журналісти, в нашому розумінні – це спостерігачі від суспільства, які доносять до людей суспільно важливу правдиву інформацію.

Це з публічних редакційних правил, за якими ми працюємо.

А сам звіт великим шрифтом і з картинками можна переглянути за цим посиланням.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте