Скільки грошей залучили журналісти «Четвертої влади» від читачів та шанувальників

І на що їх витрачатимуть

Футболки від Фонду розвитку медіа: «Будь хоробрий, як український журналіст»
Джерело
Четверта влада

Друзі, читачі! Дякуємо вам за участь у нашій кампанії зі збору коштів. Ми приємно вражені, що навіть у такий важкий для України час ви знайшли можливість підтримати рівненську незалежну журналістику.

Завдяки вашій підтримці за кілька місяців нам вдалося зібрати 86 тисяч 447 гривень. Фонд «Відродження» обіцяє подвоїти цю суму. Ці кошти ми витратимо на підготовку журналістських розслідувань та публікацій на суспільно-важливі теми.

Ми поділимося з вами інформацією про публікацію матеріалів, які виходитимуть за вашої підтримки. Вже влітку ви побачите перші з них.

Дякуємо всім друзям та читачам «Четвертої влади», які, під час кампанії зі збору коштів, зробили внески анонімно, або відкрито. Всього надійшло 162 платежі (і разові, і щомісячні). Близько половини читачів підтримали нас анонімно. Про когось ми знаємо, про когось здогадуємося, про більшість не знаємо. Також дякуємо всім, хто відкрито нас підтримав:

 1. Олег Білоус
 2. Віталій П.
 3. Микола Вшивков
 4. Максим Березюк
 5. Олександр Довжаниця
 6. Володимир Охримчук
 7. Валерій Гусак
 8. Роман Остап’юк
 9. Віталій Голубєв
 10. Наталія Лушнікова
 11. Семен Антіпов
 12. Наталія Стратонова
 13. Валентин Пасічник-Мамчур
 14. Олена Федоренко
 15. В’ячеслав Мотчук
 16. Андрій Безбородов
 17. Микола Марців
 18. Валерій Березовський
 19. Інеса Пославська
 20. Віра Моторко
 21. Гайгисиз Гелдієв
 22. Наталя Рябушенко
 23. Олег Хоменок
 24. Дмитро Демків
 25. Олександр Грицюк
 26. Сергій Легкий
 27. Олег Сирота
 28. Орест Музичук
 29. Марія Процишина
 30. Євген Заславський
 31. Альона Мазепа
 32. Anna Mosiiuk
 33. Богдана Стельмах
 34. Віталій Чепкасов
 35. Анастасія Омелянчук
 36. Daria Poniatovska
 37. Микола Павелко
 38. Лариса Гунько
 39. Святослав К.
 40. Олександра Губицька
 41. Михайло Шелеп
 42. Танчак Катерина
 43. Антон Процюк
 44. Юлія Вишницька
 45. Кашевська Ольга
 46. Юлія Старушко
 47. Світлана Осіпчук

Також ми підрахували, що за попередні три роки 2019-2021 читачі нас підтримали на 29 тисяч 696 гривень. Це без оголошень спеціальних кампаній зі збору коштів. Ці гроші також ще не витрачені і за них прозвітуємося окремо.

Основу бюджету редакції наразі складають кошти, які ми залучаємо завдяки перемозі на грантових конкурсах міжнародних та іноземних організацій (дивіться щорічні звіти редакції). Та в недалекому майбутньому без зростання підтримки читачів нам буде складніше залучати і грантові кошти. Тому кожен ваш внесок важливий для подальшого існування та розвитку організації.

Ми надалі продовжуємо кампанію зі збору коштів. І хоч зібрані у наступні місяці кошти фонд «Відродження» не подвоюватиме, усі їх так само спрямуємо на розвиток рівненської журналістики.

Запрошуємо вас оформлювати щомісячні підписки, замість разових платежів. Зробити це можна так само, на сторінці нашої краудфандингової кампанії. Хай це будуть невеликі суми, такі, які вам не складно витрачати щомісяця, інвестуючи у розслідувальне медіа Рівного і області.

Кожна ваша підтримка, підписка, незалежно від суми – це ваш голос на підтримку незалежної журналістики, на підтримку команди вотчдогів, на підтримку позитивних змін та дотримання прав у громаді.

Ваша підтримка мотивує нас працювати ще старанніше, дає нам для цього більше можливостей. Також внески читачів є додатковим підтвердженням для грантодавців, які підтримують роботу «Четвертої влади», що те, що ми робимо – важливе людям.

Ще раз дякуємо. Цінуємо вашу підтримку. Слава Україні!

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте