Сьогодні апеляційний суд вирішуватиме чи перераховувати голоси виборців Рівного

Дві партії вимагають перерахувати усі голоси виборців Рівного. Перша судова апеляція обом відмовила. Сьогодні апеляційний суд розглядатиме скаргу «Сили і честі» (перший номер у списку до Рівнеради – Олексій Муляренко – на фото праворуч), яка набрала до Рівнеради 4,99% голосів. Таку ж вимогу через суд озвучила партія «Опозиційна платформа – За життя», яка набрала 4,99% до облради (перший номер – Михайло Бузинарський – ліворуч на фото)
Джерело
Колаж на основі фото «Четвертої влади» та static.ukrinform.com

Сьогодні, 8-го листопада, о 19.00 Восьмий апеляційний адміністративний суд (знаходиться у Львові) вирішуватиме чи потрібно перерахувати всі голоси виборців Рівного. Цього вимагає кандидат від партії «Сила і честь» Володимир Скиданчук.

ОНОВЛЕННЯ о 23.00: За інформацією представниці міського ТВК Ельвіри Шиліної, яку також підтвердив депутат Рівнеради Микола Бляшин, суд відмовив у задоволенні скарг позивача.

Нагадуємо, партія «Сила і честь» у виборах до Рівненської міської ради набрала 4,9976% (2 962 голоси). І намагається через суд домогтися перерахунку голосів на усіх дільницях Рівного. Справу розглядали у Рівненському окружному адмінсуді 4-го листопада.

Дивіться також: Які партії потрапляють у Рівненську міську раду і хто стає депутатами: офіційні результати виборів

Від імені «Сили і Честі» судиться кандидат в депутати Володимир Скиданчук.

– Ці результати були значно більшими, про що показали і екзитполи незалежні, і наш паралельний підрахунок голосів, який проводився на підставі протоколів, які надавалися нашими спостерігачами. Ми вважаємо, що слід порахувати ці голоси по дільницях, щоб встановити об'єктивні результати волевиявлення, – цитувало «Суспільне Рівне» аргументи Володимира Скиданчука в Рівненсьому окружному адмінсуді.

Представник міської ТВК Анатолій Дяденчук стверджував, що підстав для перерахунку немає.

– Зокрема, коли складено членами ДВК або їх офіційними спостерігачами акт про порушення виборчого законодавства безпосередньо при голосуванні, на виборчій дільниці, або було порушення при їх транспортуванні. Таких підстав не було, – пояснював заступник голови Рівненської міської ТВК Анатолій Дяденчук.

Суд погодився з аргументами ТВК  і відмовив у задоволенні позову. Рішення про відмову поширив депутат Рівнеради Микола Бляшин.

А 7-го листопада суд відмовив у цій же вимозі рівненсьому представництву партії «ОПЗЖ». Партія набрала 4,9999% в обласну раду. Не вистачило одного голосу виборців, щоб претендувати на мандати в раді. «ОПЗЖ» також вимагала перерахунку голосів усіх виборців Рівного.

Сьогодні о 19.00 Восьмий апеляційний адміністративний суд розглядатиме апеляційну скаргу «Сили і Честі». Однією зі сторін справи є й «ОПЗЖ». Також до справи долучені інші партії, які брали участь у виборах в Рівному. У Рівненському окружному адмінсуді вестимуть відеоконференцію з цього засідання суду.

Дивіться також: Партії ОПЗЖ не вистачило одного голосу виборців: хто стає депутатом обласної ради

Стежте за місцевими виборами за тегом: Вибори 2020


Якщо наша діяльність вам подобається і ви вважаєте її важливою – підтримайте «Четверту владу» за цим посиланням. Завдяки підтримці ми зможемо працювати ще краще.

Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері. Вдячні за ваші коментарі та поширення матеріалу.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте