Які партії потрапляють у Рівненську міську раду і хто стає депутатами: офіційні результати виборів

Перші номери партій, які проходять у Рівненську міську раду
Джерело
Колаж «Четвертої влади» на основі фото із фейсбук та власних

Рівненська міська ТВК вчора, 3-го листопада, на своєму засіданні встановила результати виборів депутатів Рівненської міської ради.

Про це повідомляє Громадська мережа «Опора» у Рівному.

Дивіться також: «Попередні результати виборів у Рівному: порахували протоколи із близько 90% дільниць».

Так, обраними депутатами Рівненської міської стали представники 7-ми політичних сил, які подолали 5% бар’єр і набрали:

  1. «Європейська Солідарність» – 11 тисяч 311 голосів – 19,08%,
  2. «Рівне Разом» – 8 тисяч 389 голосів – 14,15%,
  3. «Слуга Народу» – 7 тисяч 552 голоси – 12,74%,
  4. ВО «Батьківщина» – 4 тисячі 719 голосів – 7,96%,
  5. «Голос» – 4 тисячі 636 голосів – 7,82%
  6. ВО «Свобода» – 4 тисячі 309 голосів – 7,27%,
  7. «За Майбутнє» – 4 тисячі 166 голосів – 7,02%.

За результатами виборів у територіальних виборчих округах розподілили 12 мандатів, ще 7 – гарантовано отримали перші номери у списку партій, які взяли участь у розподілі мандатів, інші 23 мандати розподілили за єдиними виборчими списками кандидатів.

Дивіться також: Перші номери у списках партій в Рівненську міську раду: хто ці люди

Отже, мандати отримали такі члени списків партій.

(В зв'язку із кількома зверненнями наших читачів, пояснюємо чому частина тексту має червоний колір. Червоне – це гіперпосилання, натиснувши на які ви отримаєте більше інформації, – ред.)

«Європейська Солідарність»

  1. Павло Алексєвич
  2. Оксана Майборода
  3. Людмила Туровська
  4. Дмитро Котляров
  5. Наталія Майорова
  6. Андрій Жильчук
  7. Тарас Обоїста
  8. Олександр Третяк
  9. Юрій Поліщук
  10. Федір Мисюра

«Рівне Разом»

  1. Віктор Шакирзян
  2. Катерина Марчук
  3. Сергій Рибачок
  4. Василь Харковець
  5. Святослав Стельмащук
  6. Михайло Жаровський
  7. Світлана Марчук

«Слуга Народу»

  1. Віталій Коваль
  2. Юрій Чаборай
  3. Олена Хотенко
  4. Олександр Іванов
  5. Олександра Коваленко
  6. Любов Романюк
  7. Роман Яворський

ВО «Батьківщина»

  1. Галина Кульчинська
  2. Олександр Курсик
  3. Олександр Нестерук
  4. Олена Нездюр
  5. Сергій Васильчук

«Голос»

  1. Микола Бляшин
  2. Роман Денисюк
  3. Святослав Клічук
  4. Анастасія Кулакевич
  5. Марина Кузмічова

ВО «Свобода»

  1. Олег Осуховський
  2. Юрій Осіпчук
  3. Олексій Бучинський
  4. Галина Конькова

«За Майбутнє»

  1. Володимир Хомко
  2. Маріян Года
  3. Анатолій Чугуєвець
  4. Анна Хлістунова-Шарпар

Остаточний склад Рівнеради ще дещо зміниться, залежно від виборів міського голови Рівного, а також від результатів виборів до Рівненської обласної та районної рад.

Дивіться також: Хто лідирує у Рівному на міського голову і які партії проходять у міську раду: попередній підрахунок голосів

Хто проходить в Рівненську облраду: результат паралельного підрахунку голосів

Яких голів і які партії обрали у ради всіх 11-ти міст Рівненської області: попередні результати


Якщо наша діяльність вам подобається і ви вважаєте її важливою – підтримайте «Четверту владу» за цим посиланням. Завдяки підтримці ми зможемо працювати ще краще.

Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері. Вдячні за ваші коментарі та поширення матеріалу.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)