У Рівному можна купити зустріч з міністром Аваковим: за нього торгується екснардеп

У прес-службі міністра МВС знають про благодійну ініціативу екснардепа Андрія Лозового
Джерело
Фото Юлії Бабич, розміщене у фейсбук-спільноті «Благодійне Рівне»

На фейсбук-аукціоні «Благодійне Рівне» можна придбати зустрічі з відомими у Рівному й поза Рівним людьми, активістами, підприємцями, лікарями, журналістами, артистами, політиками, в тому числі й одіозними політиками всеукраїнського масштабу. Чим одіозніші – тим більше за них дають. На добру справу.

Найбільше платить в минулому підозрюваний НАБУ у незаконному збагаченні Андрій Лозовой – екснардеп Радикальної партії Ляшка.

Торги за право зустрічі з учасниками-лотами стартують від 200 гривень. Єдиний виняток – «Міністр внутрішніх справ, російськомовний український націоналіст, автор кількох книг» Арсен Аваков. Його стартова вартість 5 тисяч гривень. На час публікації найвища ставка 22 тисячі від анонімного учасника.

Опис Арсена Авакова, ймовірно, від ініціатора його запрошення на аукціон – екснардепа Андрія Лозового

Гроші збирають на лікування семирічної Дарини Білецької. Дівчинка ВІЛ-інфікована. Її опікунка Олена Тоюнда хоче відвезти дитину на лікування у Польщу. Для цього потрібно не менше, ніж 70 тисяч гривень. Історію Даринки можна прочитати в тут: «Мама не лише покинула дівчинку, а й залишила їй в спадок вірус ВІЛ»: Даринці з Рівного потрібна допомога.

Колишній народний депутат Андрій Лозовой сам долучився до торгів та запропонував у якості лотів міністра МВС Арсена Авакова та радикала Олега Ляшка. Запрошує також інших політиків та знаменитостей українського масштабу. І сам за них торгується. Пояснив «Четвертій владі» чому так робить.

Андрій Лозовий каже, що Дарина Білецька пацієнтка його мами-лікарки, він допомагає їй близько чотирьох років. Фото з фейсбук-сторінки Андрія Лозового

Екс-нардеп нам відписав, що особисто отримав дозвіл на участь у аукціоні Арсена Авакова.

– Поговорив з міністром. Він погодився. Зустріч у нього в кабінеті. Там хороша кавова машина, я пообіцяв купити вино.

– Головне – продати всі ці зустрічі якнайдорожче, щоб Даринці допомогти, – каже Андрій Лозовий.

У прес-службі МВС нам підтвердили, що їм відомо про участь міністра у торгах.

Олега Ляшка Андрій Лозовий запитав публічно на своїй сторінці у фейсбуку. Так він, наприклад, запитує міністра інфраструктури Володимира Омеляна, народну депутатку від «Європейської Солідарності» Яну Зінкевич, письменника Василя Шкляра та інших.  

На запитання, чому сам купує запроновані собою лоти Ляшка та Авакова, екс-нардеп каже, що намагається «набити» ціну.

Зокрема, за міністра МВС готовий віддати 20 тисяч гривень, а за головного радикала – 6 тисяч 500 гривень.

Дискусія під лотом Арсена Авакова

Стати учасником аукціону можна, написавши адміністратору Олександру Безощуку. Можна пропонувати у якості лота себе самого (саму), або іншу людину, запитавши у неї (нього) дозволу на це.

Організатор аукціону Олександр Безощук каже, що такими торгами з 2016-го року збирають гроші на допомогу хворим дітям. Це не вперше лотами є відомі в Україні люди. У попередні роки участь у аукціоні взяли співак Арсен Мірзоян та гурт «Бумбокс».

Для Дарини вже зібрали 56 тисяч гривень. Загалом, розраховують на 70 тисяч, але організатор сподівається, що вдасться зібрати більше.

Допомогти Дарині Білецькій можна і без участі в аукціоні, переказавши кошти на картку Приватбанк Олени Тоюнди 4731 1856 1652 5520


Нагадаємо, раніше «Четверта влада» писала про незрозумілі статки родичів Лозового та його власні. Через вказані у декларації Лозового атикваріант, годинники, мощі, ікони та кошти незрозумілого походження, Національне антикорупційне бюро у 2017-му почало розслідування за корупційною статтею про незаконне збагачення.

Розслідування припинили після скасування цієї статті Кримінального кодексу після рішення Конституційного суду.

Окрім цього, Андрій Лозовий відомий своїми правками 2017-го року, які встановлювали терміни для досудового розслідування, що ускладнювали розслідування багатьох злочинів.

Громадський рух «Чесно» має такий профіль на Андрія Лозового

Арсен Аваков особливо «прославився» завдяки справі про рюкзаки для МВС, які міністерство закупляло за завищеними цінами у сина Авакова. Також йому закидають погане розслідування справ про десятки нападів на активістів і журналістів.

Громадський рух «Чесно» має такий профіль на Арсена Авакова
Наразі найвища ставка 22 тисячі від анонімного учасника

Також Даринці Білецькій можна допомогти через благодійний фонд.

КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу - добровільна пожертва для Білецької Дарини
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)

КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
р/р UA543333910000026007054713460

Історія Даринки Білецької на сайті фонду.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте