«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user biletska
журналістка, продюсерка

У Рівному на два апарати для штучної вентиляції легенів стане більше: що потрібно зробити

Дорогі друзі. Словосполучення «штучна вентиляція легенів» останнім часом ми чуємо щодня у зв‘язку з коронавірусом.

В реанімаціях таке обладнання дихає замість людей щодня, навіть коли немає пандемій, епідемій, коли нам з вами, здається, нічого боятись зовсім.

В реанімаціях Рівненської дитячої обласної ШВЛи є, але їх потрібно більше, і чим новіші вони, тим краще для діток.

Прекрасні мої друзі з БФ «Серце дітям» цього року виграли дуже важливий ґрантовий конкурс від посольства Японії в Україні по проектах безпеки людини програми «Кусаноне».

За ґрантові кошти, 1 978 000 гривень, збираються купити два апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ) для відділень інтенсивної терапії (реанімації старшого віку і немовлят до року).

Згідно з ґрантовою угодою, японський уряд оплачує вартість цього обладнання без ПДВ. ПДВ складає 7% вартості обладнання – 137 760 грн. Також японський уряд не оплачує комісію банку за конвертацію валюти. Ці витрати організація має сплатити самотужки.

Організація також повинна взяти на себе ризики курсу долара і зміни вартості обладнання.

Якщо станом на 31 березня наша організація не надасть посольству Японії в Україні банківську виписку рахунку щодо наявності вищезгаданої суми коштів, ми втратимо шанс на отримання ґрантових коштів і, відповідно, не зможемо оновити вкрай важливе обладнання для реанімації КП «Рівненська обласна дитяча лікарня».

Апаратів ШВЛ в реанімації є 8 з них два апарати застарілі і часто ламаються, 4 чекають свого списання, оскільки не випускають вже запчастин для їх ремонту.

Словом, я дуже прошу усіх, хто має бодай найменшу можливість долучитись до збору коштів, які повинна покрити організація.

5169 3305 1958 7395

Картка відкрита на директора РОЧБО «Серце дітям України», Кузмічова Марина Анатоліївна, та прив’язана до поточного рахунку

В організації також дуже сподіваються на бізнес: малий, середній, великий. Перекажіть, будь ласка, тим, хто може допомогти. Часу мало. Обладнання важливе. Питання: мати його, або втратити таку можливість.

Реквізити для надання благодійної допомоги
ПАТ КБ Приватбанк
РОЧБО «Серце дітям України»
ЗКПО 36466974
р/р UA043333910000026009054718366
Призначення платежу: добровільна пожертва на реалізацію ґрантового проекту програми «Кусаноне»

P.S.: Гарні новини, загалом фонду вдалося зібрати уже 45 тисяч з майже 200 необхідних. Дякую вам!

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте