Після побиття і зґвалтування біля Врадіївки жінку у лісі шукали якісь чоловіки

Постраждала жінка розповідає, що нападники лишили її голою і без речей
Джерело
Фото з tsn.ua

Ірина, яка тоді заховалась у траві, впевнена – якби кривдники її знайшли, то вбили б.

29-річна мешканка Врадіївки Миколаївської області Ірина Крашкова в інтерв´ю ТСН розповіла, що після побиття і ґвалтування якісь чоловіки шукали її.

"Вони мене дуже били. Побили. У мене на шиї був ланцюжок, вони зірвали його силою, у мене шрами на шиї зостались... Потім уже роздягли мене повністю догола. Речі забрали, а потім просто мене викинули з машини і поїхали", – розповіла Ірина.

Жінка каже – скільки лежала непритомна, не знає. А коли прийшла до тями, почала повзти до дороги. А через деякий час почула, що під´їхала машина.

"Двоє з машини вилізли і стали шукати. Я так зрозуміла, що шукали мене. Мовчки шукали, без слів, тільки гілки тріщали недалеко від мене", – з жахом пригадує Ірина.

"Я лягла, в траві заховалась, бо якби мене знайшли, то просто вбили б" – впевнена вона.

Також жінка розповіла, що нападники зняли з неї сережку, забрали сумку з телефоном і речі.

"Я повністю була гола. По дорозі повзла спочатку, а потім лягла під траву, полежала з півгодини. Тоді встаю хвилини на три і падаю, свідомість втрачаю. І знову з півгодини лежала, бо я відчувала, що мені треба було дійти. Бо якби я не дійшла, я б вмерла просто там", – каже Ірина.

Нагадаємо, 26 червня троє чоловіків затягнули в автомобіль 29-річну мешканку селища міського типу Врадіївка Ірину Крашкову, вивезли її у лісосмугу біля села Сирове і зґвалтували. По дорозі і на місці зґвалтування дівчину жорстоко били.

Зараз потерпіла знаходиться у відділенні нейрохірургії ЛШМД м. Миколаєва. У неї діагностували відкриті переломи черепа у декількох місцях, різані рани голови, обличчя, множинні удари і гематоми. Ірині зробили кілька операцій.

Жертва насильства повідомила слідчому, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції – лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак.

У побитті також брав участь місцевий таксист Сергій Рябиненко. За інформацією ЗМІ, невідомі нібито пропонували родині Рябиненка $ 80 тис. за його "відсидку" і взяття відповідальності на себе.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте