В мера Рівного може з’явитися шостий заступник: хто він, скільки заробляє, де живе і на чому їздить

Євгеній Іванішин, у разі призначення заступником мера, закриває собою квоту ВО «Свобода» у Рівненській міській владі
Джерело
«Четверта влада», Влад Мартинчук

Для міського голови Рівного планують призначити ще одного заступника. Ним, ймовірно, стане 30-річний депутат Рівнеради від «Свободи» Євгеній Іванішин. Він відповідатиме за питання діяльності виконавчих органів міської ради в напрямку цифрового розвитку.

Проєкт рішення про призначення Іванішина розмістили на сайті Рівнеради. Ймовірно його розглянуть вже 27 січня на сесії Рівнеради.

У пояснювальній записці керуюча справами виконкому Марія Корнійчук зазначила, що цю посаду треба ввести, бо 1 січня 2022 року набрав чинності закон «Про електронні комунікації».

Для «Суспільного» Іванішин повідомив, що посаду ввели завдяки річній роботі групи з питань цифрової трансформації міста. І що зайняти цю посаду йому запропонував Олександр Третяк. 

– Було напрацьовано певні шляхи цифрової трансформації міст, розглянуто питання про структурний підрозділ і в цілому було бачення, що необхідно ввести таку посаду. Питання цифрової трансформації проходить лінією по кожному із напрямків діяльності: надання адмінпослуг, медицина, освіта, культура, навіть спорт. Має бути людина у виконавчій вертикалі міській, яка куруватиме цей процес, – казав журналістам «Суспільно» кандидат.

Таким чином тепер у кожної фракції коаліції у Рівнераді буде своя людина на високій посаді в мерії. У «Європейської солідарності» заступники мера Юрій Поліщук, Ігор Кречкевич, Олександр Миронюк. У «Рівне разом» – заступник мера Артем Ганущак. У «Голосу» заступниця мера Марина Кузьмічова. У «Свободи» – Євгеній Іванішин.

Сам міський голова Олександр Третяк, попри те, що представляє «Європейську солідарність», також близький до партії «За майбутнє», через політиків із протестантських християнських церков.

«Четверта влада» зібрала досьє на ймовірного майбутнього нового заступника міського голови. Про освіту, кар'єру, родину, майно та статки Іванішина можна детально прочитати за посиланням: Іванішин Євгеній Сергійович


Якщо наша діяльність вам подобається і ви вважаєте її важливою – підтримайте «Четверту владу». Завдяки підтримці ми зможемо працювати ще краще.

Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте