Ярослава Нікітюк - усі публікації

Начальника Нацполіції Рівненщини Олександра Ганжу перевели очолювати Головне управління Нацполіції у Дніпропетровській області.

Цільове призначення, яке планують присвоїти земельній ділянці у сквері біля «Сільпо» у Рівному, передбачає можливість будівництва там багатоповерхівок – як на березі Басового Кута.

Житло у «Рівненській брамі», яка тепер має назву «Північна фортеця», продавали на стадії будівництва за договором пайової участі.

26 вересня в управлінні освіти Рівненської міської ради провели обшук. Про це «Четвертій владі» повідомили у пресслужбі Рівненської обласної прокуратури.

Керівника Головного управління Національної поліції у Рівненській області Олександра Ганжу «несподівано» хочуть перевести «на ту ж посаду на Дніпропетровщину» – такий матеріал 12-го вересня

Колишня суддя Рівненського окружного адміністративного суду Світлана Шевчук на прохання «Четвертої влади» пояснила, чому у 2012 році ухвалила рішення, в якому йшлося, що поширення інформаці

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт щодо керівника рівненського міського департаменту економічного розвитку Володимира Липка.

Депутатка Рівненської міської ради 8-го скликання. Членкиня постійної комісії Рівненської міської ради з питань міського господарства, транспорту, зв’язку та екології.

Міжнародний день «Помахайте в камеру спостереження» – це свято, яке відзначається щороку 16 серпня.

Рівненська обласна рада НЕ провела службове розслідування щодо майже п’яти тисяч кілограмів шоколадних цукерків, які у грудні 2022 року купив Рівненський обласний центр з надання соціальних

Рівненський міський суд 27 липня відсторонив керівника департаменту економічного розвитку Рівнеради Володимира Липка від займаної посади.