Ярослава Нікітюк - усі публікації

Начальник Управління містобудування і архітектури Рівненської міської ради, головний архітектор Рівного.

Як і хто має діяти, щоб запобігти остаточному захопленню землі скверу

18 травня Рівненський апеляційний суд, а перед тим і Рівненський міський не задовольнили скаргу підприємця Сергія Омельчака та залишили під арештом його ноутбук та телефон.

Історичний будинок на вулиці 16 Липня, 59 у Рівному, більш відомий як «Русана», залишиться об’єктом культурної спадщини.

Депутат Рівненської обласної ради VIII скликання (2020-2025роки), член постійної комісії Рівненської обласної ради з питань гуманітарної політики.

10,5 тонн тваринного жиру невідомого складу, який у грудні купував департамент економічного розвитку Рівнеради, нині хочуть передати до Лиманської міської військової адміністрації на Донечч

Рівненська стомалогиня Інна Кравчук, яку викрили в тому, що вона на прийомах била та штурхала дітей-пацієнтів, не нестиме

Рівненська міська рада готує звернення до Міністерства юстиції, щоб скасувати реєстрацію права власності на кіоски, зведені навпроти «Сільпо» на вулиці Київській у Рівному.

У грудні 2022-го року Департамент економічного розвитку Рівненської міськради закупив продукти до пунктів незламності та обігріву.

30 березня депутати Рівненської міської ради віддали у постійне користування комунальному центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» 9,43 сотки землі на вулиці Чорновола.

Кіоски на вулиці Київській у Рівному, навпроти «Сільпо», які мали бути тимчасовими спорудами, зареєстрували як нерухомість, яка належить підприємцю Олександру Сачевчичу.

Страховик, який у 2020 році заробив 13 гривень і того ж року придбав автівку ймовірною вартістю 13 тисяч доларів.

Керівник комунального підприємства «Рівненський міський трест зеленого господарства».