Ярослава Нікітюк - усі публікації

У Рівному фірма з орбіти «Набережного кварталу» – ТзОВ «Сігірія» – отримала шанс повернути майже гектар землі рівнян, на вулиці Соборній 450, у своє користування.

28 вересня Північно-західний апеляційний господарський суд вирішив, що немає підстав повертати місту історичну будівлю, яку раніше воно здало в оренду.

Історична будівля, якій понад 200 років, і яку називають найстарішим збереженим будинком Рівного, під загрозою знищення забудовником, заради дорогої землі під будівництво в центрі міста.

15-го липня Міністерство охорони здоров'я анулювало ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики стоматологині Інні Кравчук, її підозрюють у побитті дітей-пацієнтів.

Начальник Головного управління Національної поліції в Рівненській області із листопада 2020-го року.

«Четверта влада» дослідила, як у 2020 році змінилися доходи та статки суддів Рівненського міського суду, в порівнянні з 2019-м, на основі їхніх декларацій та витягів з реєстрів. Найперша по

Заступник начальника Управління містобудування та архітектури Рівненської міської ради. Підписант містобудівних умов та обмежень забудовникам.

2-го квітня Рівненський міський суд оголосив ухвалу, якою раніше судимих Ігоря Мокринського та Володимира Шевчука «посадили» під цілодобовий домашній арешт з носінням електронних браслетів.

Яка ситуація із заповненням медзакладів хворими на COVID-19 у Рівному і області

Новообрані депутати Рівненської міської ради обрали членів та голів шістьох постійних комісій. Голосували не окремо

Вчителька Вараського ліцею №1 Жанна Тєтєнєва не носить маску ні на роботі в школі, ні в інших громадських місцях.

Вчителька Вараського ліцею №1 Жанна Тєтєнєва відмовляється носити маску під час роботи в ліцеї.