«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user torbich
журналіст, редактор

Вартість будівництва спорткомплексу на Макарова у Рівному зросла до пів мільярда: знову про пріоритети

Вартість будівництва спорткомплексу на вулиці Макарова у Рівному з 310 мільйонів гривень зросла до пів мільярда. Про це пишуть в телеграм-каналі Рівненської ОДА.

Це перша черга будівництва мегаспорткомплексу міжнародного класу. Черг мало би бути три. А перша черга мала би бути за 300 мільйонів. Тепер вже за 500. Що буде далі відомо – дорожчатиме. В Рівненській ОДА повідомляють, що цей об'єкт першої черги готовий на 65%. Фото Рівненської ОДА

Той момент, коли «а я ж казав»)): Собі, а не дітям: пріоритети голови ОДА у використанні бюджетних коштів

І це не остаточна цифра. Бездонний колодязь для заробітку на роки.

Влада міняється (Берташ, Муляренко, Коваль), а заробляти на спортивних «мегастройках», які не стосуються більшості мешканців, «спортсмени і будівельники у владі» не припиняють...

Рівному не вистачає 2 тисячі місць у дитсадках. Для того, щоб батьки могли народжувати дітей і працювати – місту потрібні дитсадки. Це потрібно для розвитку міста і його околиць. Але найбільше грошей, зокрема і з Державного фонду регіонального розвитку, виклопотали саме на спорткомплекс міжнародного класу. Фото Рівненської ОДА
Проєкт спорткомплексу міжнародного класу, на підготовку якого виділили кошти ще 10 років тому. Макет великої споруди ліворуч – льодовий стадіон. Цю споруду замінили наразі універсальною ареною і вже йде мова про пів мільярда гривень на її будівництво. Фото з архіву 2018-го

Теж саме зі зростанням вартості реконструкції (а по факту будівництва) «Авангарду» зі 100 мільйонів до 300 і кінця реконструкції ще не видно.

Кожен спішить на цьому попіаритися, хоча для рівнян це навіть не в першій десятці потреб (наприкінці 2017-го соціологічна група «Рейтинг» проводила соцопитування в області і найбільшими проблемами, які потребують першочергового вирішення мешканці області називали: розбиті дороги (58,7%), безробіття (46,6%), низькі зарплати (32,8%), незадовільна медицина (23,8%)). Згадка про нього тут.

Та й для розвитку міста краще вкладати в дитсадки, зручні й безпечні вулиці (з велоінфраструктурою і пріоритетом для громадського транспорту), вільнодоступні якісні ігрові спортмайданчики, громадські простори, оснащені лікарні і школи.

Про те якими мали би бути вулиці добре пише містопланувальник Андрій Шевчук. Для тих, кому цікаві обгрунтовані рішення з перетворення громадського простору вулиць – почитайте його блог.

Якісні тротуари, парки, незапарковані безпечні двори, можливість для батьків відвести дітей в садок, на розвиваючий гурток в школі, на доступний спортмайданчик роблять місто комфортним для всіх, хто тут живе.

Бо не відсутністю мега арен наше місто програє Тернополю, Луцьку, Франківську у комфортності для життя.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте