Як на Рівненщині прощались із сержантом гірсько-штурмової бригади, якого застрелив снайпер (фото)

В селі Кринички Гощанського району 2-го грудня попрощалися із сержантом Збройних Сил України Олексієм Капустяном, який загинув, коли виконував бойове завдання в операції об’єднаних сил на Донбасі.

Про це повідомляє Віктор Шубец з АрміяInform.

Військовослужбовець 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Олексій Капустян загинув 29 листопада.

Як розповів командир гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади підполковник Дмитро Лисюк, Олексій був старшим на своїй позиції. Під час обстрілу з боку сепаратистських і російсько-окупаційних військ він прийняв командирське рішення та відкрив вогонь у відповідь.

У цей момент його застрелив ворожий снайпер.

У 10-й окремій гірсько-штурмовій бригаді оперативного командування «Захід» Олексій Капустян прослужив близько місяця. З перших днів показав себе як відважний командир, лідер військового колективу, – розповідає підполковник.

Як молодший командир він був ініціативним, самовідданим, військовослужбовцем – справжнім патріотом України, професійним, стриманим та обережним воїном. На час поранення він мав на собі бронежилет, та куля потрапила вище й лівіше від броньованої пластини.

Зі слів бойового побратима, односельця, товариша з дитинства й до останнього дня, старшого солдата Андрія Сая, хлопці виросли в сусідніх хатах.

Андрій пішов до війська відразу після школи, а Олексій з початком подій на Майдані поїхав до Києва, щоб взяти участь у протестах, а згодом у складі батальйону територіальної оборони «Горинь» виїхав на схід для участі в антитерористичній операції. Пізніше служив у 130-му окремому розвідувальному батальйоні, 24-й механізованій бригаді, у бригаді «Едельвейс».

Олексій Капустян був командиром відділення роти вогневої підтримки. Він завжди багато читав, навчався, досконало володів багатьма видами зброї.

У нього в селі Кринички залишились мама, рідний брат та трирічна донечка Христина.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)